Divadelné predstavenie Soľ nad zlato vo Ville Betula

Milé deti a milí rodičia, Villa Betula srdečne všetkých pozýva na ďalšie divadelné predstavenie do detskej zábavnej haly Babyland. V nedeľu 26.3.2017 o 11:00 hodine dopoludnia tu vystúpi Bábkové divadlo pod balkónom z Banskej Bystrice. Predstaví činoherno-bábkovú adaptáciu klasickej rozprávky Soľ nad zlato. A keďže je táto hra interaktívna, budete sa môcť zapojiť do jej deja...

Ak sa k nám rozhodnete prísť, máme pre vás aj ďalšie bonusy. Vstupné do Babylandu je v tento deň zároveň aj vstupným do divadla. A návštevníci predstavenia majú nárok na zľavu 15 % na konzumáciu v štýlovej Reštaurácii Villa Betula.

Príďte si k nám užiť s deťmi rozprávkovú nedeľu a fantastický obed. Viac informácií a rezervácie vybavíte na čísle +421/907/812 327 alebo na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Váš VILLA BETULA tím

Naposledy zmenené piatok, 17 marec 2017 10:01

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.