Vyberte si krúžok pre vaše dieťa: Krúžkobranie

Tanec, joga, gymnastika, angličtina či džudo? Ak sa neviete rozhodnúť, aký krúžok bude pre vášho školáčika najvhodnejší, navštívte nákupné centrum AVION v Bratislave. Počas víkendu 10. –11. septembra 2016 si rodičia aj detičky môžu pohodlne pod jednou strechou vybrať mimoškolské aktivity na obľúbenom Krúžkobraní.  

Tento rok sa na prezentácii krúžkov v najväčšom nákupnom centre zúčastní vyše 25 klubov z Bratislavy a okolia.

„Sme veľmi radi, že mamičkám aj oteckom už tretí rok pomáhame vybrať si z množstva záujmových krúžkov ten najvhodnejší na rozvoj talentu ich školáčikov. Rodičia si môžu na Krúžkobraní prezrieť, ako fungujú nielen tradičné krúžky, ale aj úplné novinky. Detičky si môžu dokonca niektoré aktivity priamo v AVIONE vyskúšať na vlastnej koži! Verím, že aj týmto spôsobom môžeme našim návštevníkom zjednodušiť každodenný život,“ uviedla Katarína Michaliaková, marketingová manažérka najväčšieho nákupného centra na Slovensku Avion Shopping Park v Bratislave.

Na Krúžkobraní budú prezentovať kluby nielen tradičné záujmové činnosti, ako je gymnastika, tanec či džudo, ale aj novinky: joga, boardové športy či mažoretky. Okrem krúžkov malých návštevníkov čakajú aj zaujímavé súťaže, fotokútik a chutné odmeny.

 

Zdieľajte článok

Označené v

Autor

rodicom


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Copyright © 2017 Rodicom.sk. Všetky práva vyhradené.