Pozvánka: Mikulášska nádielka vo Vile Betula

srdečne vás pozývame na Liptov na ďalšie rodinné podujatie. V sobotu 5.12.2015 sme pre deti a rodičov pripravili štedrú MIKULÁŠSKU NÁDIELKU. Popoludnie plné súťaží, hier a smiechu odštartujeme o 15:00 hodine v detskej zábavnej hale BABYLAND v stredisku VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici (www.villabetula.sk).


Deti čaká pestrý animačný program s rozprávkovými postavičkami a veselými šašicami a chutné občerstvenie. Na záver príde bradatý Mikuláš, aby deťom rozdal mikulášske balíčky s darčekmi a prekvapením...

PROGRAM:
- výroba a zdobenie originálnych mikulášskych balíčkov
- guľôčkový súboj
- obliekanie Eskimákov
- veselá a dobrodružná Mikulášova cesta
- zguľuj svojho čerta
- domáci čokoládový muffin a čaj
- príchod Mikuláša s darčekmi
- rozdávanie mikulášskych balíčkov
- minidisko

ÚČASTNÍCKY POPLATOK:
10 / dieťatko
2 / dospelý

V cene pre deti je zahrnutý neobmedzený vstup do BABYLANDU, animačný program, občerstvenie, pitný režim a darčeky. BABYLAND je najväčší rodinný zábavný areál na Liptove s 12-hektárovým exteriérovým detským ihriskom, veľkoplošnou detskou halou, konským rančom, zvieracou farmou a golfovým areálom. Deti aj dospelí tu majú k dispozícii viac ako 50 atrakcií počas celého roka.

Rezervácie miest na štedrú MIKULÁŠSKU NÁDIELKU zrealizujete jednoducho na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na čísle 0907/812 327. Počas Mikulášskeho víkendu môžete využiť aj výhodný 3-dňový pobytový balík HRÍBIK pre 4-člennú rodinu v cene už od 126 .

Viac informácií o podujatí nájdete TU a v priloženej pozvánke.

Zdieľajte článok

Označené v

Autor

rodicom


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Copyright © 2017 Rodicom.sk. Všetky práva vyhradené.