nedeľa, 18 júl 2021 20:22

Tip na letné čítanie: Príliš osobná známosť

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Čítanie, ktoré spríjemní každý letný deň. Čítanie, ktoré spríjemní každý letný deň. Zdroj foto: rodicom.sk

Leto je v plnom prúde a možno ste aj vy zatúžili po kúsku romantiky a lásky, ktorá sa skrýva na tých najneočakávanejších miestach a prekvapí svojou intenzitou. Určite vás nesklame letné čítanie v podobe už veľmi úspešne sfilmovanej knižky od Evity Twardzik Urbaníkovej – Príliš osobná známosť.

Ak ste ešte, podobne ako aj ja, nemali možnosť pozrieť si sfilmovanú podobu tohto príjemného ženského románu, ktorá zavítala do našich kín v januári 2020, určite neváhajte a najskôr si prečítajte knihu. Predsalen, bez „filmovej“ inštruktáže sa bude vaša fantázia jednoduchšie túlať a predstavíte si svoj vlastný románový svet a postavy, ktoré vám možno pripomenú celkom nenápadne ľudí z vášho okolia, niekedy aj najbližšieho.

Román „Príliš osobná známosť“ môžeme pokojne zaradiť do kategórie „evitovky“. Číta sa ľahko, postavy si ihneď obľúbite, akoby ste ich poznali celé roky. Kniha sa dá pokojne „zhltnúť“ za jediné popoludnie na plážovom lehátku.

 

Zdroj foto: rodicom.sk

Láska vo všetkých podobách, od vášnivej lásky, lásky trpiteľky, lásky materskej a lásky dospelej, rozumnej a vážiacej si jednoduché peknosti každodenného života. To všetko ponúka knižka, ktorú prečítate pokojne aj jedným dychom. Príbeh Natálie a Mareka je celkom jednoduchý, no predsa tak ľudsky zložitý, keď ukazuje, že láska vždy nie je len o dvoch milujúcich sa srdciach.

Román odporúčam ako veľmi príjemné a pohodové letné čítanie, ktoré môžete doplniť romantickým večerom strávenom pri jeho filmovej podobe.

( Evita Twardzik Urbaníková – Príliš osobná známosť ; Pink media s.r.o. ; 2019 )

Jana Figurová

Maminka, manželka, kamarátka, dcéra, kolegyňa , ale aj vášnivá čitateľka. To som ja. Rada sa zavŕtam do dobrej knižky a lásku k písmenkám sa snažím preniesť aj na všetkých okolo mňa. Už od malička som bola "hltačkou kníh" a na prázdniny som si brávala so sebou okrem tašky s oblečením aj tašku plnú románov, poviedok a detektívok. Budem rada, ak sa necháte inšpirovať, tu na webe rodicom.sk, knižkami pre Vašich malkáčov, a zažijete spolu pri čítaní tie najkrajšie dobrodružstvá.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom