utorok, 09 júl 2013 21:09

Bez knihy neodídem... na dovolenku

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Tipy na letné čítanie Tipy na letné čítanie sxc.hu a Panta Rhei

Vytúžené leto a dovolenky sú tu a po namáhavom období plnom termínov, e-mailov a telefonátov prichádza ten pravý čas pre vychutnanie príbehov plných romantiky, napätia či skrytých fantázií. Ak hľadáte tú správnu knižku na svoju dovolenku, nechajte sa inšpirovať ponukou knižných tipov, z ktorých si vyberie naozaj každý. 

Zabudnite na starosti, spríjemnite si vaše dovolenkové leňošenie a s chuťou sa začítajte do knižiek tohto leta. 

Zbaľte na letné cesty najlepšieho priateľa
Hovorí sa, že kniha je najlepší priateľ človeka. A najmä v lete! Vyberáme pre vás zo sveta plného skvelých knižiek, bez ktorých sa na dovolenke jednoducho nezaobídete. Navyše, ak z katalógu Panta Rhei nakúpite za viac ako 22 EUR, môžete vyhrať letecký zájazd na Sardíniu, vstup do Tatralandie, lístok na lanovku na Chopok či darčekovú poukážku na nákup v sieti Panta Rhei. Vyberte si tých pravých spoločníkov na letné cesty a prežite tohtoročné leto so skvelým čítaním... možno aj na dovolenke na Sardínii!

Letná evitovka
Maj ma rád, autor: Eva Urbaníková /Evitapress/
Evitovky sú obľúbených čítaním všetkých letných dovolenkáriek. Nová knižka Evy Urbaníkovej Maj ma rád je plná vášne, ktorá spája dve smutné duše a jej následky zničia životy mnohým nevinným. Zistíte, že každý z nás má svoju cestu a že niekedy je zbytočné silou – mocou bojovať proti osudu. 

Vyplňte letné dni Prázdnym miestom
Prázdne miesto, autor: J. K. Rowlingová /Plus/
Prázdne miesto je vynikajúco napísaný román o súčasnej spoločnosti. J. K. Rowlingová vytvorila fascinujúci svet s postavami, v ktorých zaručene spoznáte vlastných susedov. Kniha je autorkiným prvým románom pre dospelých čitateľov, nabáda na zamyslenie a na každej stránke znova a znova prekvapuje. Titul, ktorý si získal už mnoho čitateľov.

Keď osud píše príbeh...
Brieždenie v Dženíne, autor: Susan Abulhawová /Ikar/
Budete svedkom pútavého rozprávania o trpkom osude štyroch generácií palestínskej rodiny počas izraelsko-palestínskeho konfliktu. Brieždenie v Dženíne vás chytí za srdce a zasiahne vaše srdce i dušu. 

Bez predsudkov, bez zábran, bez hanby
S.P.O.L.O.K., autor: L. Marie Adeline /Fortuna Libri/
Hrdinkou erotického románu je mladá vdova Cassie, ktorá žije jednotvárnym a smutným životom. Jedného dňa v kaviarni objaví denník, ktorý si tam zabudla tajuplná žena. Keď sa doň začíta, ešte netuší, že jej život sa celkom zmení... Krok po kroku zisťuje, že závisí len od nej, či sa jej sny stanú skutočnosťou. 

A tak sa zo mňa stala zlatokopka...
Zlatokopka, autor: Lucia Sasková /Slovenský spisovateľ/
Ak vás čo i len trochu zaujíma svet zlatokopiek, neváhajte a začítajte sa do príbehu o jednej z nich. Svojho o hlavu menšieho partnera s plešinkou a bruškom pomenovala Chrústik. Zaplatil jej plastiku a čoraz častejšie jej zveroval svoju zlatú kartu... A ako sa príbeh končí? To sa dozviete v knihe Zlatokopka.

Čítanie na prázdniny
Úžasná cesta Barnabyho Brocketa okolo sveta, autor: John Boyne /Slovart/
Zázračný príbeh Barnabyho, ktorý sa vydal na cestu okolo sveta. Knižka, pri ktorej bude fantázia vašich ratolestí pracovať na plné obrátky a prenesie ich do úžasných dobrodružstiev hlavného hrdinu. Knižku Úžasná cesta Barnabyho Brocketa okolo sveta

Naposledy zmenené utorok, 09 júl 2013 21:23


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom