streda, 09 január 2013 20:05

Katka Koščová je mamou. Gratulujeme!

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Katka koncertovala ešte mesiac pred pôrodom Katka koncertovala ešte mesiac pred pôrodom Facebook Katky Koščovej

"Hovorí sa, že ak chce žena porodiť, mala by chodiť po schodoch. My sa už tretí deň vozíme na eskalátoroch v našom OC a furt nič," napísala ešte v pondelok na nástenku v sociálnej sieti bývalá superstaristka Katka Koščová. Zdá sa však, že schody zabrali, pretože Katka je už mamou! Gratulujeme!

 Katka krátko pred pôrodom pre Rozhovory.sk povedala, že sa už cíti ako bandaska. Na syna, ktorý dostal meno Adamko, sa už s manželom veľmi tešili. "Moje novoročné prianie práve v súvislosti s tým, že budem mamou je, aby sme boli všetci zdraví, a nie je to len fráza. Človek si v takýchto situáciách uvedomuje, že je to naozaj nesmierne dôležité. A ešte si prajem, aby sme dokázali niesť zodpovednosť za to, čo robíme, aby sme sa mali vždy od koho učiť tomu dobrému a láskavému," povedala.

Katke k šťastnej udalosti zagratulovala na facebooku Lucia Hablovičová: "Ja som to normálne celé poobedie tušila :) Tak nech ste zdraví a spokojní. Adamko vitaj na svete :)", či Evita Urbaníková: "Gratulujem, Katuška!! užívajte si jeden druhého!"

Vítame teda aj my do rodiny mamičiek Katku Koščovú a prajeme jej veľa trpezlivosti s bábätkom, do nového roku veľa veľa zdravia, rodinnej pohody a lásky.

Redakcia Rodičom.sk

Naposledy zmenené piatok, 30 jún 2017 12:26


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako zaradiť cukry do detského jedálnička

Ako zaradiť cukry do detskéh…

Každý dôležitý životný míľnik vášho dieťatka vyvoláva mnohé otázky. Odpovede hľadáte u svojej mamy, skúsenejších mamičiek...

Prev Next