nedeľa, 02 december 2012 22:06

Vianočná pošta oficiálne odštartovala v Bratislave

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Aj tento rok môžu deti posielať listy Ježiškovi Aj tento rok môžu deti posielať listy Ježiškovi

Tento rok môžu deti na celom Slovensku už po štrnásty krát písať svoje želania priamo Ježiškovi, na známu adresu 999 99 JEŽIŠKO. Populárna detská akcia Vianočná pošta oficiálne odštartovala v bratislavskom nákupnom centre CENTRAL, kde sa zároveň nachádza jediná oficiálne otvorená vianočná schránka na Slovensku.

Slovenská pošta v spolupráci s  Centralom pripravila tento rok nezabudnuteľný zážitok pre deti i dospelých v podobe oficiálneho spustenia Vianočnej pošty. Na malých, ale aj veľkých návštevníkov čakali špeciálne vianočné pohľadnice so známou adresou 999 99 JEŽIŠKO, skvelá predvianočná atmosféra a bohatý program. Priamo na mieste mohli deti písať svoje želania Ježiškovi a hádzať pohľadnice a listy do špeciálnej vianočnej poštovej schránky.
K vrcholom podujatia patrilo spoločné vystúpenie 50 talentovaných spevákov z Bratislavského chlapčenského zboru a skupiny Hex. Deti sa tiež tešili z najpompéznejšieho vianočného stromčeka v Bratislave, ktorý má úctyhodných 15 metrov a na jeho výzdobu sa použilo až 10 000 svetiel. Podujatím sprevádzala známa moderátorka Vera Wisterová. Vianočnú schránku uviedli do života generálny riaditeľ Slovenskej pošty Tomáš Drucker a jeden z investorov Centrálu, Peter Lukeš.
Od začiatku Vianočnej pošty v roku 1999 svoje priania Ježiškovi poslalo už takmer  1,2 milióna detí, každý rok svoj priania Ježiškovi na Slovensku pošle takmer 90-tisíc detí. Tohtoročný prvý list poslalo dievčatko z Čadce už v októbri. Vianočná schránka bude umiestnená v Centrale do 24. decembra.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom