Veľkonočné sviatky: všetko čo potrebujete vedieť

Veľká noc 2017 sa blíži a v nasledujúcom článku vám priblížime všetky potrebné informácie: kedy budú prázdniny, kedy sú otvorené obchody, ako si vyrobiť vlastnoručné veľkonočné dekorácie, čo napiecť.. Pripravili sme aj zoznam zaujímavých veľkonočných vinšov. Tu sú všetky potrebné infomácie: 

Veľkonočné prázdniny začínajú vo štvrtok 13.04.2017 a končia v utorok 18.04.2017. 

Otváracie hodiny počas sviatkov: Tento rok vláda schválila zmeny v Zákonníku práce, na základe ktorých budú obchody počas sviatkov zatvorené. Ak si necháte veľkonočný nákup až na Veľký piatok, narazíte na zatvorené dvere obchodu. Obchody budú tiež zatvorené vo Veľkonočný pondelok, niektoré aj vo veľkonočnú nedeľu. Najlepšie teda bude nakúpiť v sobotu alebo vo štvrtok pred Veľkou nocou.

Veľkonočné dekorácie:
Ako ozdobiť veľkonočné vajíčka z perníka: videonávod
Rôzne typy zdobenia vajíčok
Hit sviatkov: medovníkové veľkonočné vajíčka
Retro veľkonočné vajíčka s ružičkami

Čo napiecť:

Chcete popriať svojim známym príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov? Tu nájdete zoznam viacerých zaujímavých veľkonočných vinšov, vhodných či už na pohľadnice alebo ako SMS, či príspevok na faceboook:
Veľkonočné vinše, priania k Veľkej noci

 

Naposledy zmenené nedeľa, 09 apríl 2017 11:24

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.