štvrtok, 07 júl 2016 21:46

Wickies – dokonalá starostlivosť o vaše dieťatko

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Wickies – dokonalá starostlivosť o vaše dieťatko Foto: kaufland

Produkty privátnej značky Wickies sú určené na každodennú starostlivosť o malé deti. Kozmetika a hygienické potreby sú vyrobené tak, aby deťom zabezpečili maximálne pohodlie a nedráždili ich jemnú pleť. Wickies sortiment dostupný v Kauflande obsahuje výrobky určené na detskú hygienu, medzi ktorými si sprchovací gél či šampón vyberie každý nezbedný chlapček, či neposedné dievčatko. 

 

Počas letných mesiacov a predovšetkým na dovolenke s deťmi by v taške žiadneho rodiča nemali chýbať vlhčené obrúsky. Tie sú prvou pomocou nielen pri prebaľovaní, ale aj kedykoľvek sa vaše dieťa zašpiní. Vlhčených obrúskov Wickies predáva Kaufland viac ako milión ročne, čo svedčí o tom, že sú u mamičiek skutočne obľúbené. Vlhčený toaletný papier a dostatočný počet plienok sú v lete priam nevyhnutnosťou. Častejším prebaľovaním sa vyhnete zapareninám. Okrem toho, nikdy neviete vopred, ako vaše dieťatko zareaguje napríklad na novú stravu v dovolenkovej destinácii. S plienkami Wickies však máte istotu, že pokožka vášho dieťatka to nepocíti.

Detské vlhčené obrúsky Wickies Soft, 72 kusov
Čistiace obrúsky Wickies Soft obsahujúce pleťové mlieko s výťažkami Aloe Vera, alantoínu a panthenolu sú vhodné na každodennú starostlivosť o pokožku dieťaťa. Vďaka pleťovému mlieku sú obrúsky jemné a šetrné. Ich pH je prispôsobené detskej pokožke. Detské vlhčené obrúsky Wickies Soft neobsahujú parabény ani polyetylénglykol, preto detskú pokožku nedráždia a nevyvolávajú alergie. Sú najobľúbenejším produktom celého sortimentu, v sieti predajní Kaufland sa ich predá viac ako milión ročne.

Detské plienky Wickies Dry & Anatomic
Neparfumované detské plienky Wickies Dry & Anatomic s anatomicky tvarovaným absorpčným jadrom obsahujú vnútorné bariéry proti pretečeniu. Textilný povrch zabezpečí bábätku dlhodobý komfort a pocit sucha. Plienky spoľahlivo držia vďaka systému suchého zipsu, ktorý neotláča. Plienky Wickies Dry & Anatomic sú dostupné v troch veľkostiach MIDI (4 - 9kg, 72 ks) MAXI (7 - 18 kg, 64 ks) a JUNIOR (12 – 25kg, 56 ks)
Wickies Kids Shampoo & Bath s vitamínom E a panthenolom
Šampón a sprchový gél pre deti 2 v 1 je dostupný v dizajne prispôsobenom pre chlapcov aj dievčatá. Šampón a sprchový gél obsahuje pridaný vitamín E a panthenol, ktoré sú nevyhnutné pre udržiavanie zdravej pokožky. Malá kvapka do vody vytvorí vo vani bohatú penu a poskytne vášmu dieťatku radosť z kúpeľa.

Wickies vlhčený toaletný papier pre deti
Pravidelným používaním vlhčeného toaletného papiera s príjemnou vôňou sa hygienické návyky pri použití toalety stávajú príjemnejšími a zlepšuje sa ich postoj k starostlivosti o telo. Provitamín B5 a výťažok z harmančeka chráni detskú pokožku pred zaparením. Jemný hebký papier so špeciálnym zložením šetrným k pokožke neobsahuje žiadne farbivá, parabény ani alkohol.

Zdroj: PR správa KauflandNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom