streda, 19 november 2014 22:48

Čo pod stromček? Predsa dobrú knihu!

Napísal(a) Bestseler
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Čo pod stromček? Predsa dobrú knihu! Foto: Freeimages.com a Bestseler.sk

Čo pod stromček? No predsa román, ktorý vám môže niečo dať. Román, ktorý vás vráti do minulosti a ukáže vám, čo je v živote podstatné. Nie peniaze, úspech a moc. Ale odvaha, láska k blízkym, sila nikdy sa nevzdať, nech sú problémy akokoľvek ťažké.

Najnovší román z pera známej spisovateľky Soni Rebrovej opäť nenechá nikoho chladným. Emócie v ňom nájdete od prvej do poslednej strany: vášeň, drsnosť, strach o život. To všetko nájdete v jej najnovšom bestselleri Odsúdená pre život.

Keď sa povie vojna, väčšina z nás si predstaví vojakov, zbrane a straty na životoch. Ale vojna, to sú aj osudy žien, ktoré museli prežiť bez mužov. Žien, na pleciach ktorých ostala starosť o rodinu, jedlo, prežitie. A boli to práve ženy, ktoré po vojne budovali celé mestá a snažili sa dať do poriadku to, čo vojna napáchala. Príbeh Odsúdená pre život rozvíja príbeh žien troch generácií - starej mamy, mamy a dcéry - do života ktorých zasiahla druhá svetová vojna.

Kvôli tomu, aby prežili, musia zvládnuť aj veci, o ktorých si mysleli, že ich nikdy nezvládnu. Vojna všetky tri ženy rozdelí a každá prežíva svoj vlastný, strastiplný príbeh. Prežijú vojnu? Stretnú sa po nej opäť všetci pospolu a budú opäť šťastná rodina, alebo im to osud nedožičí? Strhujúci príbeh, ktorý približuje kruté fakty vojny na pozadí emotívnych ľudských príbehov. Dostanete vo všetkých dobrých kníhkupectvách, stánkoch a tiež v internetových kníhkupectvách.

Objednať si ju môžete ihneď cez http://www.martinus.sk/?uItem=186279, alebo si objednajte ihneď za výnimočnú cenu 5,50 eur mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vydavateľstvo BESTSELER

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:01


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.