štvrtok, 24 október 2013 21:18

Jamie Oliver kritizoval rodičov za sladké nápoje a čipsy

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: jamieoliver.com Foto: jamieoliver.com

 

Známy televízny "šéfkuchár bez čapice" Jamie Oliver ostro kritizoval britských rodičov za to, čo dávajú svojim deťom do školy na jedenie. Podľa jeho slov je 70 percent olovrantov, s ktorými rodičia posielajú svoje dieťa do školy namiesto obeda, nechutných a bol by rád, ak by ich zakázali.

Povedal to na úvod svojho nového televízneho programu s názvom Jamieho návrat k školským obedom.
"Strávil som dva roky tým, že som sa k rodičom správal diplomaticky. Avšak teraz je čas povedať: Keď deťom dávate do školy sladké bublinkové nápoje, ste kretén a debil," nedával si servítku pred ústa Jamie. "Ak im dáte balíček čipsov namiesto toho, aby ste im pripravili teplé jedlo, ste jednoducho idiot," dodal.

Mimoriadne kritický bol k rodičom, ktorí svojim unaveným deťom dajú energetický nápoj Red Bull. Podľa neho to nie je o nič lepšie ako im dať kokaín. Nový Jamieho program je pokračovaním úspešného programu na stanici Channel 4, v ktorom bojuje za zlepšenie stravovania detí v škole.

 

Naposledy zmenené utorok, 25 august 2015 12:13


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.