štvrtok, 18 júl 2013 14:14

Trúfnite si na zmenu! Grilovať sa dá i syr

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Dávno už neplatí, že grilovanie je len o naplnení žalúdkov. Práve naopak ide o príjemnú udalosť pri ktorej sa stretne rodina a priatelia a spoločne strávia príjemný čas vonku na záhrade. Pohodová atmosféra a pobyt na čerstvom vzduchu spravia z jedla kulinársky zážitok.

Ak chcete na svojej grilovačke priateľov niečím prekvapiť, skúste siahnuť po syroch hermelínoch. Hoci u nás na Slovensku je stále ešte rozšírené najmä grilovanie mäsa a údenin, doplnené zeleninou, syry si stále častejšie získavajú väčšiu popularitu. Chuťovo oživia zvyčajné grilovacie menu, a kto už grilované hermelíny vyskúšal, rád sa k nim vracia. Gurmáni ocenia, že do grilovacej kuchyne prinesú fantáziu a nový impulz. Navyše sú taktiež ďalšou alternatívou pre vegetariánov. 
Vďaka nenáročnej príprave ich zvádne pripraviť naozaj každý, aj kuchár začiatočník. Všetko potrebné nájdete v obchodoch, kde nájdete špeciálne grilovacie balíčky. Prekvapte priateľov už na najbližšej grilovačke niečím originálnym!

Foto: Král syru

Naposledy zmenené piatok, 19 júl 2013 14:17


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.