Dnes sa už nevyhýbame kúpaliskám ani počas menštruácie. Smelo si oblečieme šaty, pretože veríme tampónom či iným hygienickým pomôckam. Zaujíma vás, čo kedysi používali ženy pri menštruácií? Niektoré informácie vás určite prekvapia!

Ak máte pocit, že sa vám pred menštruáciou rúca celý svet, tento článok je určený presne pre vás. Verte, že nie ste jediná. Našťastie existuje liek, ktorý vás nebude stáť ani cent

Všetky menštruujeme, aj keď sa s tým nepochválime kolegom. Čo je však normálne počas menštruácie, a čo nás môže znepokojiť? 

Milostný vzťah v práci nemusí byť problém, myslí si väčšina slovenských zamestnancov. Pretože v práci trávime veľkú časť nášho života, nemôžeme sa čudovať, že okrem pracovných kontaktov tu nadväzujeme aj vzťahy osobnejšieho charakteru.

Antikoncepčné tabletky sú stále najpopulárnejšou metódou zabránenia neželanému otehotneniu. Podľa Pearlovho indexu (počet nechcených tehotenstiev na 100 žien, ktoré túto metódu používajú) je účinnosť tejto metódy 6 – 8. Zníženie jej účinnosti je spôsobené chybným užívaním, ako aj nedostatočnými znalosťami o samotných účinkoch tabletky.

Nielen vo svete, ale aj u nás, ženy čoraz častejšie oslovujú plastických chirurgov s úpravou ohanbia. Niektoré potrebujú len vybrať znamienka, drobné fibrómy či kožné defekty, iné siahajú aj po operácii pyskov ohanbia, s cieľom ich zmenšiť, prípadne vhodne vytvarovať.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.