piatok, 05 august 2011 20:46

Nový trend: voňavé ponožky

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ocitli ste sa už v situácii, pri ktorej vám ponožky po celodennom nosení nevoňali práve ako svieži vánok? Nie ste jediný, potýka sa s tým takmer každý z nás. Keby existovala akási čarovná lampa, asi by sme často siahli po želaní voňavých ponožiek.

Riešenie prináša novinka v podobe špeciálnej kolekcie voňavých ponožiek. Obsahujú voľným okom neviditeľné perličky eukalyptu, ktorých vôňa sa uvoľňuje postupne pri nosení a osviežuje nielen vaše chodidlo, ale príjemne prevonia aj vašu obuv. Aj po mnohých praniach zostáva vôňa stále aktívna a tým pomáha unaveným a namáhaným chodidlám príjemne odpočívať.

Priemerná predajná cena: 4,64 €

Voňavé nožičky
Voňavé ponožky značky sú vhodné na každodenné nosenie. Vlákna ponožiek sú obohatené o výťažky z eukalyptu, ktoré sa pri chôdzi postupne uvoľňujú a doprajú tak vašim chodidlám blahodarnú sviežosť. Ak ponožky práve nepoužívate, intenzita vône sa z nich samovoľne nevytráca. K dispozícii sú v dámskom a pánskom prevedení v rôznych veľkostiach. Môžete si vybrať z troch elegantných farieb: čiernej, tmavošedej a tmavomodrej.

Chodidlo ako v bavlnke
Praktické a elegantné ponožky značky sú vhodné na bežné nosenie, aj k oblekom. Výhodou ponožiek nie je len ich vôňa, ale aj retiazková špica, ktorá netlačí prsty na nohách a komfortný lem, ktorý vás nebude na nohe tlačiť. Ponožky sú nielen jemné, vzdušné a ľahučké, ale najmä odolnejšie s dlhšou životnosťou. Preto vám voňavé ponožky  budú osviežovať chodidlo po celý čas.  

Prečo práve eukalyptus?
Táto exotická rastlina sa zrodila v Austrálii. Eukalyptus je dobre známy nielen svojou sviežou vôňou, ale aj blahodarným účinkom na organizmus. Obľúbenosť tejto rastliny dokazujú najmä eukalyptové voňavé olejčeky, ktoré sa používajú do vonných lámp alebo kúpeľov. Prinášajú totiž príjemný pocit uvoľnenia a oddychu. Pocit relaxácie môžu odteraz zažiť aj vaše chodidlá s voňavými eukalyptovými ponožkami.

Foto: BeponNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom