pondelok, 01 august 2011 23:08

Elegantná cesta k hladkej pokožke s novým typom pančúch

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Celulitída, ľudovo známa ako pomarančová koža, je nepríjemným spoločníkom nejednej dámy. Tento kozmetický problém trápi vyše 90 percent žien v každom veku. Postihuje bez rozdielu tučné, chudé, lenivé či dokonca športovkyne.

Celulitída sa obmedzuje na určité časti tela ako sú stehná, zadok, brucho či boky. Jej prejavom sú hrbolčeky tvorené pod povrchom kože, ktoré nie sú tvorené zbytočnými zásobami tuku, ale sú výsledkom zmien podkožného tukového väziva, v ktorom sa zadržiava voda. Je to rozvíjajúci sa proces, ktorý postihuje aj štíhle osoby, prevažne ženy a u obéznych ľudí je výraznejšia. Nedá sa okabátiť diétami. Samozrejme, používať len špeciálny krém tiež nepomôže.

Pomôže však kombinovaná starostlivosť zdravého stravovania, pravidelného športovania, masáže, striedavej sprchy a nových účinných produktov, pomocou ktorých sa dá efekt pomarančovej pokožky zmierniť, alebo dokonca celkom odstrániť. Jedným z účinných pomocníkov na problémy od pása dole sú aj prevratné pančuchy a športové legíny MICROMASSAGE MAGIC značky SOLIDEA s mikromasážnymi účinkami, ktorú na Slovensku exkluzívne zastupuje a predáva spoločnosť BEPON.

Ide o líniu pančúch a športových nohavíc kombinujúcich účinnú masáž s regeneračnou kompresiou, ktorá je plne uznávaná ako špecifická metóda na potláčanie celulitídy. Klinické testy potvrdili, že trojrozmerné vlákno týchto produktov účinne potláča vzhľad pomarančovej pokožky. Použitá technológia využíva prirodzené pohyby tela pri nosení na uskutočnenie prospešnej mikromasáže pokožky a tukového tkaniva. Popri tom tiež podporuje mikrocirkuláciu, ktorá napomáha odvádzaniu tekutín, jednej z hlavných príčin vzniku nepríťažlivej „pomarančovej kôry“.

Elegantná starostlivosť o hladkú pokožku
Mikromasážne pančuchy vás nielen skrášlia počas pracovného dňa, ale po celý čas nosenia sa zároveň starajú o zdravie a krásu vašich nôh. Kompletná línia pančúch s patentovaným mikromasírujúcim klinom a odstupňovanou kompresiou okrem odbúravania celulitídy stimuluje krvný obeh, zabraňuje opuchnutým členkom a únave nôh. Všeobecná pohoda sa tu mieša s potešením z nosenia exluzívnych a luxusných pančúch, ktoré sú vždy mimoriadne jemné a elegantné. Pančuchy série MICROMASSAGE MAGIC sú vyrobené z mäkkého a hladkého mikrovlákna. Dostanete ich v exkluzívnom balení, v rôznych farbách a denieroch (vyjadrujúcich hrúbku pančúch) od jemných priehľadných až po nepriehľadné.

Príťažlivá a sexi aj vo fitku...
Jedným z najúčinnejších tromfov v boji proti celulitíde je pravidelný pohyb. Ideálny je aqua aerobik, rýchla jazda na bicykli, posilňovanie, plávanie a tancovanie. Po cvičení sa odporúča pokračovať masážou pre zlepšenie cirkulácie lymfy a celkové prekrvenie pokožky. SOLIDEA prináša aj v tomto prípade zdokonalenie v možnosti začať s účinnou masážou už počas cvičenia prostredníctvom nosenia špeciálnych športových nohavíc s elastickou štruktúrou patentovaného mikromasážneho systému. V ponuke sú krátke, dlhé športové nohavice, elastické legíny či Panty Silouette – patentované tvarovacie šortky v siedmych módnych odtieňoch. Klinické testy potvrdili, že mikromasírujúce vlákno účinne potláča celulitídu, stimuluje krvný obeh a zlepšuje celkový stav pokožky. Navyše napomáha cirkulácii a uvolňuje nohy. Taktiež sa odporúča ako doplnok esteticko-liečebných procedúr.

Pre budúce mamičky...
Očakávanie príchodu nového človiečika do rodiny je jedným z najkrajších období v živote ženy. Okrem radostných chvíľ však prináša aj niekoľko menej príjemných zmien na ženskom tele. Prebiehajúce hormonálne zmeny v organizme ako aj skutočnosť, že v tehotenstve sa pokožka musí vedieť dobre prispôsobiť narastajúcemu brušku nesie so sebou vysoké riziko vzniku celulitídy a strií. V tejto neestetickej hre prírody vám opäť pomôžu pomôcť produkty SOLIDEA.

BEPON ponúka dve prevratné novinky pre budúce mamičky pod zodpovedajúcim názvom PANTY MAMAN a MAGIC MAMAN. Oba výrobky majú elastický tvarujúci pás s pohodlným vakom so zosilneným lemom, ktorý jemne objíme rastúce bruško a tým odľahčuje chrbát a nohy namáhane v tehotenstve. Špeciálna štruktúra vlákna podnecuje krvný obeh, znižuje zadržiavanie vody a účinne tak pomáha bojovať proti celulitíde.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.