piatok, 07 august 2020 16:31

Horúcim trendom leta sú vypletané kabelky v štýle boho. Páčil by sa vám kúsok zo slamy či rákosia?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Horúcim trendom leta sú vypletané kabelky v štýle boho. Páčil by sa vám kúsok zo slamy či rákosia? Zdroj foto: Deichmann
Máte rady módne trendy? V tom prípade vám zrejme neuniknú nádherné slamené a ratanové kabelky. Viete, ktoré modely sú najviac IN počas tohto leta?
Milé dámy, jeden z najpopulárnejších typov prírodných kabeliek sú okrúhle alebo štvorcové crossbody modely. Radosť si môžete urobiť s kúskom zdobeným perleťovými mozaikovými čiastočkami, morským mušľami, či farebnými strapcami. Tieto menšie kabelky z prírodného výpletového materiálu vnesú do vášho dňa život, slnko aj závan mora.
 
 
Kombinovať ich môžete v štýle boho s romantickými šatami, džínsami, vysoko strihanými šortkami a mušelínovým plášťom, skrátka s čímkoľvek čo vám evokuje slobodu a bohémske pohodlie.
Ak k takémuto outfitu pridáte tiež rebelskú obuv a klobúky, stanete sa neprehliadnuteľnou divou.
 


Predstavivosť a módne kombinácie nie sú obmedzené! Potrebujete schovať do kabelky viac vecí? O diskrétnosť väčšieho objemu vecí sa postará chutný slamený košík alebo väčšia kabelka s dlhými rukoväťami. Nedostatok priestoru viac nebude predstavovať problém.
 
 
Všetky tipy sme našli vo fotobanke značky Deichmann.
Naposledy zmenené sobota, 08 august 2020 01:04


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next