Aj jediná fotografia na Facebooku vás môže naštartovať k obrovskej zmene

Niekedy túžime urobiť niečo so svojou postavou. Keď prechádzame okolo zrkadla, pre istotu si zatvárame oči, pretože sa nechceme dívať na našu postavu. Ale keď uvidíte na sociálnych sieťach kolovať nevydarenú fotografiu, ktorá vám ukazuje realitu, je najvyšší čas s tým niečo urobiť!

Pred štyrmi rokmi Casey Gemmell plánovala oslavu 1. narodenín svojho synčeka. Poňala to vo veľkom štýle a tak si vybrala kostým superhrdinu. Pre seba si vybrala postavu "Batgirl," no, ako to už býva, na superhrdinku musíte mať dokonalú postavu. Kostým, ktorý si vybrala cez internet, jej bol samozrejme malý. Ale napriek tomu sa doňho Gammell nejako nasúkala. No ako sa ukázalo, nebol to práve najlepší nápad. Oslava sa síce vydarila, ale fotky, ktoré zachytili 37-ročnú mamičku v nepodarenom kostýme, nebolo práve to, na čo by ste sa chceli stále pozerať. Keď ich mamička videla na Facebooku, takmer okoktavela. 

"Myslela som si, to nie som ja! Určite to je len zlý uhol. No pozrela som sa na ďalšiu a ďalšiu fotografiu a správny uhol jednoducho neprišiel." Paradoxne všetko zlé je na niečo dobré a to, čo sa stalo, prinútilo Gemmell niečo urobiť so svojím životom. A prečo by nemala začať práve postavou? 

Mamičky bolo požehnane. So 165 kg živej váhy sa jej veľmi ťažko menili plienky, každý pohyb vyžadoval veľké úsilie. No podarilo sa jej schudnúť neuveriteľných 70 kg. Keď stratíte podstatnú časť svojho tela, to už je iná perspektíva. Asi však musel prísť ten zlomový moment, ktorý všetko naštartoval. Možno, keby nevidela tie fotky, k zmene by sa nikdy nedokopala. 

A v čom spočíval jej úspech? Začala behať a vylúčila štyri potraviny: syr, cestoviny, chlieb a sladké nápoje. Odhodlali by ste sa to vyskúšať?

Aj vás zaujal príbeh Casey Gemmell,môžete ju sledovať na jej Instagrame.

Foto: Instagram | Zdroj: redbookmag.com

Media

beautifulu_pinup https://www.instagram.com/beautifulu_pinup/
Naposledy zmenené štvrtok, 20 apríl 2017 13:26

Zdieľajte článok

Označené vNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: