štvrtok, 09 marec 2017 08:34

Rozdiel medzi fotografiami je len 6 sekúnd. Neveríte?

Napísal(a) Zuna
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Možno so závisťou, možno s blahoprajnosťou, ktorá ide od srdca, blahoželáte kamarátke, ktorá dala úžasné fotky svojej postavičky na internet. 

Samozrejme, nemusíme uveriť všetkému, čo vidíme. Najmä nie tým fotografiám, ktoré ukazujú neskutočnú "premenu" počas chudnutia. Chcete na fotkách pôsobiť, že ste zhodili pekných pár kilogramov" Stačí dodržať zopár trikov. Neveríte? Fitness blogerka Madalin Giorgetta na zaujímavom videu ukazuje, ako sa dá zmeniť postava v priebehu pár sekúnd. Nástrojov na "vylepšenie" máte hneď niekoľko. Uhol kamery, osvetlenie, oblečenie, či pozícia, v ktorej stojíte. 

Minulý týždeň zverejnila Giorgetta porovnanie, aby ukázala, ako pozícia (a stiahnutie svalov) môže radikálne zmeniť vzhľad tela.

"Rada sa dívam na tieto fotky, pretože mi pripomínajú, že každý z nás sa rád fotí z určitého uhla, a práve tú fotografiu si vyberie na zdieľanie," napísala. "Ženy a dievčatá, ktoré vidíte na Instagrame, tak nestoja po celý čas. Jedna noha vytrčená dopredu, stiahnuté brucho, takmer nedýchajú. Kto sakra takto stojí v reálnom živote? Nechcem vyzerať ako "správna" verzia samej seba v reálnom živote."

Rozdiel v dvoch fotografiách je však taký evidentný, že niektorí začali Giorgettu obviňovať, že ich upravila vo Photoshope. A práve pre týchto "Neveriacich Tomášov" natočila nasledujúce video. Nabudúce, keď sa budete chcieť odfotiť v spodnej bielizni, ktorú ste dostali na Valentína, už budete vedieť, ako na to. Prajeme pekný deň :-)

Video nájdete nižšie, pod reklamou: 

Naposledy zmenené štvrtok, 09 marec 2017 11:37

Media

Obrovský rozdiel Madalin Giorgetta


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Nebojte sa kúpania bábätka, detskej pokožke prospieva

Nebojte sa kúpania bábätka…

Večerný rituál kúpania bábätka prospieva jeho pokožke, spríjemňuje zaspávanie a zlepšuje spánok. Táto téma však vzbudzuje...

Prev Next