utorok, 23 september 2014 15:20

Prežite divoké večierky pohodlne

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Prežite divoké večierky pohodlne foto: sxc.hu

Mladé, krásne a extravagantné. Takto podobne sa vidí väčšina mladých žien. Moderný štýl života veľkomesta uchváti každú z nich. Oblečenie prispôsobujú ich výnimočnej povahe a výstrednosť vystihujú aj tetovania. Avšak stále sú to ženy, a preto aj ony potrebujú dokonalú dámsku hygienu, ktorú im zabezpečí intímna ochrana Bella Perfecta Tattoo.

Ultratenké vložky prinášajú mladým ženám ochranu v každej situácii. Počas bláznivých párty v meste, ako aj pri dôležitých životných či pracovných situáciách. Prednosťou vložiek Bella Perfecta Tattoo je jednoznačne ich hrúbka 2mm, vďaka ktorej sú neviditeľné aj pri extrémne priliehavom oblečení. Najdôležitejšia je však výborná savosť vložiek, poistená sofistikovaným systémom rozvádzania vlhkosti. Absorpčné jadro zároveň neutralizuje intímnu vôňu. Pocit istoty posilní stabilná lepiaca páska s bočnými krídelkami, ktorá zabraňuje posúvaniu vložky. Povrchová vrstva, jemná a príjemná na dotyk, zároveň zabezpečí pocit pohodlia po celý deň.

Aby každá z vás bola pripravená na ďalší deň plný povinností a radostí, mali by ste sa počas svojich dní aj dokonale vyspať. V takomto prípade pomôžu predĺžené vložky Bella Perfecta Night Tattoo. Pokojný spánok na chrbte i na bruchu najmä počas prvých dní zaručí ultraabsorbčná jemná sieťka Silky Drai so systémom mikrokanálikov, ktoré okamžite odvádzajú vlhkosť a zadržujú ju vo vnútri vložky. Takto zabezpečujú dokonalý pocit sucha aj počas noci. Vložky sú priedušné, takže pokožka pod nimi voľne dýcha. Vďaka špeciálnemu SEP systému, ktorý pomocou modrých pásikov umiestnených na okrajoch vložiek udržuje vo vnútri vlhkosť, poskytuje aj dostatočnú ochranu spodnej bielizne hlavne počas noci.

Každá mladá žena si môže druh svojej ochrany počas svojich dní vybrať. Je veľa dôvodov, prečo sa oplatí siahnuť po ultratenkých vložkách Perfecta Tattoo. Len 2mm hrubá vrstva dokáže zaručiť perfektnú savosť počas dňa i noci. Vďaka superabsorbentu v jadre vo forme guľôčok sa tekutina zmení na gél a nepretečie. Vďaka týmto vložkám už nikdy nebudete musieť venovať pozornosť intímnym partiám ani počas tej najbláznivejšej párty.

Naposledy zmenené utorok, 23 september 2014 21:45


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next