pondelok, 28 júl 2014 22:47

Fotoreportáž: balkónové sedenie

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Foto: nábytok KIKA Foto: nábytok KIKA

Túžite po príjemnom sedení na veľkej terase, ale vašim domovom je bytovka či panelák? Nezúfajte, aj na malých balkónoch či lodžiách sa dá vytvoriť príjemné posedenie, na ktorom môžete stráviť veľa krásnych letných chvíľ.

Vonkajší nábytok Vittore, KIKA: Prútený ratanový nábytok dodá vášmu balkónu štýl, ružové vankúšiky ho oživia a črepník s levanduľou prináša dotyk prírody:

Balkónová zostava Neapel, KIKA: Máte radi strohejší štýl? Ratanovým nábytkom v tlmených farbách nič nepokazíte. Mäkké matrace zabezpečia pohodlie:

Balkónová zostava Triveso, nábytok KIKA: Drevo v kombinácii s bielou - overená kombinácia, ktorú vyzerá efektne, naviac sa dá kedykoľvek ľahko zložiť a presunúť podľa potreby.

Polica na bylinky „Trendline: Policové rebríky šetria priestor a sú štýlové. Vhodnými doplnkami vytvoríte príjemnú atmosféru a z balkóna sa vám nebude chcieť ani odísť:

Regál Kross, nábytok KIKA: Drevo pôsobí domácky, útulne a nič ním nepokazíte. Oživí každý balkón:

Stôl Catania, nábytok KIKA: Domácky pôsobiaci ratan a moderné nerezové nohy vytvoria moderný, ale zároveň aj domácky štýl:

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.