sobota, 27 december 2014 16:03

Kúpeľňa potrebuje zmenu, ako na to?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Kúpeľňa potrebuje zmenu, ako na to? Foto: nábytok KIKA

Otázka čitateľky: "Naša kúpeľňa má už 15 rokov, kachličky majú starý dizajn, o umývadle, záchode či vodovodnej batérii ani nehovoriach. Chceli by sme ju zmeniť, aby bola moderná a pôsobila priestranne, lebo je veľmi malá. Dá sa to?"

Na otázku nám zodpovedala svoje poznatky a rady dizajnérka Dagmar Christovová, kika Nábytok:

 „V celkovom image kúpeľne hrá veľmi podstatnú úlohu aj správna voľba kúpeľňových doplnkov a textilu. Vhodne zvolené doplnky majú nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Ak ste sa rozhodli, že by ste radi zmenili vzhľad svojej kúpeľne, ale nechce sa vám meniť všetok kúpeľňový nábytok, uspokojivé zmeny docielite aj prostredníctvom nákupu vhodných odtieňov uterákov a osušiek vrátane farebne zladenej textilnej kúpeľňovej predložky a závesu.

Pocit ľahkosti a priestrannosti, napríklad v prípade menšej kúpeľne, navodia kúpeľňové doplnky vo svetlých tónoch. Pre väčší komfort zvoľte kvalitný kúpeľňový textil v podobe exkluzívnej značky Vivre a Young Colours , ktorý dostanete iba v kika. Vyberať môžete tiež z textilných kúpeľňových doplnkov firmy Vossen a Framsohn a v neposlednom rade aj z ponuky obľúbenej značky Esprit. Uteráky najrôznejších gramáží  sú k dostaniu v mnohých farbách aj motívoch.

V našom sortimente je široký výber kúpeľňových predložiek, županov a závesov do kúpeľní. Stačí sa len prísť pozrieť a vybrať si ten, ktorý sa vám najviac hodí do vášho interiéru. Reprezentatívny vzhľad dodajú vašej kúpeľni elegantné kúpeľňové doplnky, ako sú dávkovače mydla, tégliky či mydlovničky. Zlaďte svoj ​​interiér do najmenších detailov a vytvorte namiesto obyčajnej kúpeľne nadčasovú oázu pokoja a pohody.

Naposledy zmenené sobota, 17 január 2015 23:03


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next