Dievčatá a chlapci, staňte sa expertmi na úspory v domácnosti!

Deti sú pre IKEA tými najdôležitejšími ľuďmi na svete. A práve deti sa môžu stať expertmi na úspory v domácnosti. V piatok 31. januára 2014 medzi 10. a 18. hodinou je pre ne pripravený deň plný zábavy a nových skúseností.

Ak objavia a zvládnu zážitkové úlohy na 6 stanovištiach v obchodnom dome IKEA v Bratislave, stanú sa certifikovanými expertmi na šetrenie energie, úsporu vody a nakladanie s odpadom. Súťažiť môžu všetky deti do 15 rokov v sprievode dospelej osoby. Za zvládnuté úlohy na všetkých šiestich stanovištiach získajú od IKEA FAMILY odznak experta na domáce úspory, ručné LED svietidlo LJUSA a kupón na 30% zľavu vážených cukríkov v bistre za pokladňami.

Na každom zo šiestich súťažných stanovíšť bude pre deti pripravená úloha. Naučia sa tak napríklad, ako správne roztriediť odpad, spoznajú úspornejšiu žiarovku alebo zistia, či ušetria viac vody sprchovaním alebo kúpaním sa vo vani. Za každú správnu odpoveď získajú pečiatku do preukazu experta.

Viac informácií k zábavnému detskému popoludniu nájdete na www.IKEA.sk/Bratislava

Zdieľajte článok

Označené v

Súvisiace položky (podľa značky)
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: