Vytlačiť túto stránku
streda, 14 august 2013 09:55

Najkrajšie fotografie bývania

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Inspirelli.sk Inspirelli.sk

Zariaďujete si byt, hniezdočko lásky, novú kuchyňu či detskú izbu? Nechajte sa inšpirovať najkrajšími fotografiami bývania z portálu Inspirelli za mesiac júl. Možno práve tu nájdete dobrý nápad pre svoje plány.

1. Čitáreň vo vzduchu

Prevteliť kreatívny návrh čitárne dizajnéra Ing. Marka Povolneho do skutočnej podoby bol obrovskou výzvou, a to ako z pohľadu voľby materiálu, tak z hľadiska výroby samotnej. Celá sedačka je zavesená na špeciálnej konštrukcii galérie, čím je využitý otvorený priestor domu a obyvateľom ponúka ojedinelý priestor pre relaxáciu. Kostra sedačky bola vyrobená z konštrukčnej preglejky a vonkajší obal tvorí ručne tvarovaný brúsený laminát s päť vrstvovým lakovaním. Celú konštrukciu sedačky nesú oceľové platne, ktoré obopínajú lávku z "I" profilov. Atypický tvar a materiál sedačky poskytuje skvelé pohodlie pre odpočinok a čítanie kníh. Súčasťou tejto zostavy je priestor pre uloženie kníh, čítacia lampička a 230V elektrická zásuvka. 

2. Kúpelňa v spálni

Návrh sklenej steny v spálni umožnil zakomponovať do priestoru spálne elegantnú kúpelňu. 

3. Obklad kuchynskej linky v modernom poňatí

Moderné materiály, sklo, imitácia dreva, urobia z kuchyne nádherné miesto pre život. 

 

4. Sprcha v prírode

Výborné osvieženie v lete zaručí elegantný sprchový kút na vašej terase. Na obrázku podomietkový sprchový set Antique Gold.

5. Elegantná spálňa

Elegantná a účelná spálňa v minimalistickom poňatí od Lenky Kopáčikov a www.designee.sk