Rozžiarte stôl pestrými farbami

Vonku to hýri pestrými farbami, tak prečo si farby nepreniesť aj do nášho domova. A to presne tam, kde sa stretávame s rodinou asi najčastejšie – pri stole. Vytvorte domácu pohodu v jedálni, kde si spolu vychutnávate rodinné obedy či večere. 

Stolovanie v hravých farbách zabezpečí nielen dobrú chuť k jedlu, ale aj potešenie pre oko. Vyskúšajte kombináciu výraznej červenej a neutrálnej bielej. Tieto dve farby sa perfektne dopĺňajú. Štýlovým doplnkom je zlatý príbor. Vymeňte klasické strieborné prevedenie za zlaté. Váš stôl nadobudne úplne iný rozmer.

Kvetinové dekorácie, ideálne z rezaných kvetov vo sviežich farbách, spríjemnia celkovú atmosféru nielen vzhľadom, ale aj svojou vôňou. Dnes už však existuje množstvo variácií umelých kvetín, ktoré sú na nerozoznanie od tých živých. Dajte ich do štýlových nádob, a zútulnite tak svoj domov.

                   

Viac inšpirácií hľadajte na www.kika.sk

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.