streda, 22 november 2017 18:05

Rozžiarte svoj domov: osvetlenie v interiéri

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Svetlo je dôležitým prvkom v každom interiéri. Nepodceňujte jeho výber a venujte mu dostatok času a pozornosti. Vhodne zvolené osvetlenie je dizajnovým doplnkom, ktorý dokáže preniesť k dokonalosti aj tmavú obývaciu izbu, kuchyňu alebo spálňu. Majte na pamäti nielen ekonomickú stránku, ale aj aktuálne trendy a štýl bývania. V KIKA nájdete rozmanitý výber svetelných variácií aj pre vaše bývanie. 

Páči sa vám funkčný dizajn? Oceľová elegantná špirála stropného osvetlenia Wave vytvorí v interiéri neopozeraný punc luxusu a zároveň zaistí dostatok svetla. Trblietavý lesk tienidla Silvestro s kvietkovaným dekorom dodá vášmu domovu iskru. Toto svietidlo je ideálne do obývacích izieb, v ktorých zaručene očarí každého návštevníka.  Bronzové odlesky stropného svietidla Gergo rozjasnia celú miestnosť. Mäkký svit prechádzajúci textilným tienidlom nechá vyniknúť každý kúsok nábytku a vytvorí útulnú atmosféru vo vašich domovoch.

Príjemné osvetlenie nesmie chýbať ani v spálni. Dávku šarmu dodá keramická stolná lampa Shot v rôznych farbách.

       

 Stále viac ľudí si chce zariadiť svoj byt či dom originálne. Moderný retro štýl vďaka využitiu pastelových farieb a oblých tvarov vnáša do interiérov pohodu a útulnosť. Vintage lustre či stojace lampy a lampičky vyzerajú ako z rokov minulých, ale hodia sa aj ako ozvláštňujúci prvok do moderne zariadených priestorov.

 Zdroj: www.kika.sk

Naposledy zmenené štvrtok, 23 november 2017 11:35


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.