pondelok, 13 november 2017 17:33

Trendy Vianoc 2017 - kúzelné Vianoce

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Trendy Vianoc 2017 - kúzelné Vianoce Foto: Pixabay.com a Kika.sk

Trendy Vianoc 2017 prinášajú paletu rôznych štýlov v oblasti interiérového dizajnu. Spoločnosť KIKA rozšírila svoj sortiment o zaujímavé kúsky, ktoré zaručene vytvoria ten pravý pocit domova. Presvedčte sa o tom sami. Vianočné doplnky a fotografie aj v printovej kvalite si môžete stiahnuť tu (k dispozícii je aj katalóg s popiskami a cenami produktov). 

Predtým, než sa do sviatočnej výzdoby pustíte, vyberte si farebný tón, do ktorého budete vianočné dekorácie ladiť. Štýly a farby príliš nemiešajte, snažte sa ich skôr zladiť s interiérom. Medzi favoritov patria odtiene bielej, šedej, ale aj teplé tóny vanilky a medu. Voľte de­korácie z jednoduchých a hlad­kých materiálov, napríklad zo svetlého dreva, skla či keramiky, odvážnejší môžu zamieriť aj na kožušinu.

Či už premeníte váš domov na ľadové kráľovstvo,  

  

Inšpirujte sa: Tohtoročné trendy uspokoja aj milovníkov zimnej klasiky. Inšpiráciu náj­du pri pohľade na zasneženú zimnú záhradu alebo bájnu rozprávkovú krajinu. V tomto vianočnom ladení stoja v popredí najmä farby strieborná a čisto biela, evoku­júce farby zimy, snehu, ľadu, kryštálov zmrznutej vody či snehových vločiek. Striebornú farbu tiež môžete doplniť o jemnejšie pastelové farby - mätovú či pistáciovú.

Či už svoju domácnosť zmeníte na oázu pokoja vo vintage štýle, na zimnú skrýšu pre hravé zvieratká,

 

 alebo zostanete verní tradičnej klasike,                               

 

Inšpirujte sa: Medzi vďačné a stále obľúbe­né dekorácie patria sviečky. Môžete ich umiestniť na ľubo­voľné miesto, všade vykúzlia tú pravú sviatočnú atmosféru. Pri výzdobe sa však nemusíte obmedzovať len na interiér. V oknách sa vedia krásne vynímať lampášiky alebo svetielka. Tie môžete umiestniť aj na stromy v záhrade.

 S KIKA vám pomáhame tvoriť domov vášho života. Viac inšpirácií hľadajte na www.kika.sk

Naposledy zmenené štvrtok, 23 november 2017 14:46


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next