Hrejivá jeseň vo vašom interiéri

Vo vzduchu už cítiť jeseň. Obdobie plné prírodných krás a farebnosti je tu. Či už patríte k tým, ktorí majú jesenné dni v obľube, alebo sa radšej zabalíte do deky s teplým čajom a knižkou, nezabudnite, že nastal čas pripraviť na jeseň i váš domov. Veď kto by nechcel cítiť príjemnú atmosféru plnú teplých odtieňov a vyladiť svoj interiér na jesennú optimistickú nôtu? 

Jeseň je plná farieb a vôní. Čerpajte farebnú inšpiráciu pre jesenné obdobie z prírody. Zastavte sa v dennom zhone a rozhliadnite sa okolo seba. Môžete začať pri sfarbení lístia – okrová, hnedá, tmavo oranžová až červená. Tieto odtiene môžete využiť napríklad na dekoratívnych vankúšikoch, hrejivej deke či na malých koberčekoch.

Jesenný nádych môžete dokresliť aj jednoduchými doplnkami v podobných farbách, ktoré interiér zaručene oživia. Vo váze vyniknú napríklad červené jarabiny, v mise zasa sušené kvety, lesné šišky, tekvice alebo akékoľvek iné farebné plody z prírody. Pokiaľ chcete zmenu výraznejšieho charakteru, skúste sa zamerať na hlavnú obývaciu miestnosť, kde trávite najviac času. Potešenie z teplých prírodných farieb vám prinesú pohodlné sedacie súpravy a kreslá.

Odpočiňte si po náročnom pracovnom dni doma, v teple a so svojimi najbližšími v prírodných tónoch jesene!

Viac inšpirácií nájdete na www.kika.sk

Naposledy zmenené piatok, 27 október 2017 14:21

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: