pondelok, 23 október 2017 16:48

Hrejivá jeseň vo vašom interiéri

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Vo vzduchu už cítiť jeseň. Obdobie plné prírodných krás a farebnosti je tu. Či už patríte k tým, ktorí majú jesenné dni v obľube, alebo sa radšej zabalíte do deky s teplým čajom a knižkou, nezabudnite, že nastal čas pripraviť na jeseň i váš domov. Veď kto by nechcel cítiť príjemnú atmosféru plnú teplých odtieňov a vyladiť svoj interiér na jesennú optimistickú nôtu? 

Jeseň je plná farieb a vôní. Čerpajte farebnú inšpiráciu pre jesenné obdobie z prírody. Zastavte sa v dennom zhone a rozhliadnite sa okolo seba. Môžete začať pri sfarbení lístia – okrová, hnedá, tmavo oranžová až červená. Tieto odtiene môžete využiť napríklad na dekoratívnych vankúšikoch, hrejivej deke či na malých koberčekoch.

Jesenný nádych môžete dokresliť aj jednoduchými doplnkami v podobných farbách, ktoré interiér zaručene oživia. Vo váze vyniknú napríklad červené jarabiny, v mise zasa sušené kvety, lesné šišky, tekvice alebo akékoľvek iné farebné plody z prírody. Pokiaľ chcete zmenu výraznejšieho charakteru, skúste sa zamerať na hlavnú obývaciu miestnosť, kde trávite najviac času. Potešenie z teplých prírodných farieb vám prinesú pohodlné sedacie súpravy a kreslá.

Odpočiňte si po náročnom pracovnom dni doma, v teple a so svojimi najbližšími v prírodných tónoch jesene!

Viac inšpirácií nájdete na www.kika.sk

Naposledy zmenené piatok, 27 október 2017 14:21


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.