sobota, 22 júl 2017 11:08

A zase tá škola! Doporučený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
unsplash.com unsplash.com unsplash.com

Prázdniny sa pomaličky blížia ku koncu, a čoskoro začne nový školský rok. Pre malého i veľkého školáka je potrebné zabezpečiť mnoho dôležitých vecí. Prípravu na školské povinnosti netreba podceňovať, ale všetko sa dá zvládnuť bez stresu a zbytočných starostí. Stačí si vybrať toho správneho partnera, u ktorého nájdete všetko potrebné.

S vekom sa potreby dieťaťa menia. Povinnou školskou dochádzkou a samotným dospievaním tak nastáva éra študentských izieb. Čo by v nej nemalo chýbať? Základným parametrom je pohodlie a súkromie, vrátane kvalitného priestoru pre spánok a štúdium. Dôležité je tieto aspekty skĺbiť tak, aby izba bola miestom, v ktorom bude dosť pokoja na učenie, ale aj odpočinok.
Dôležitý je dostatočne veľký písací stôl, kde bude priestor pre počítač, ale aj potrebné školské pomôcky. Úlohy sa tu budú písať samé! Kľúčový je tiež výber polohovateľnej stoličky, ktorá by mala zodpovedať výške a hmotnosti vášho školáka. Zabezpečíte mu tak zdravé sedenie.

kika.sk

 

Obchodné domy KIKA ponúkajú mnoho kompletných študentských izieb, ktoré si môžete naplánovať podľa vašich predstáv a požiadaviek.

kika.sk


Plánujte a zariaďujte spolu so svojimi školou povinnými ratolesťami. Radosť detí z novej izby či stola bude o to väčšia. A potom už iba hurá do školských lavíc!
Nechajte sa inšpirovať aj na novom e-shope www.kika.sk

Naposledy zmenené štvrtok, 17 august 2017 13:57


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom