sobota, 17 jún 2017 15:27

Na záhrade kráľom: chlap, majster grilu

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Na záhrade kráľom: chlap, majster grilu foto: Kika.com/sk

Chlap, majster grilu! Aj chlapi potrebujú občas tráviť nejaký čas medzi sebou. Dať si spolu pivo, pozrieť si napríklad futbal a zavŕšiť to dobrým jedlom. Čo takto šťavnatý steak z grilu? Inšpirujte sa šikovnými pomocníkmi pre letné párty v obchodných domoch KIKA, alebo si uľahčite výber na e-shope. Pánska jazda môže začať. 

Šikovná výbavička

Máte chuť na poriadny kus mäsa? Základom každého steaku alebo šťavnatých klobás je aj kvalitný gril. Záleží iba na vás, či si vyberiete klasický kotlíkový gril na drevené uhlie alebo dáte prednosť elektrickému či plynovému grilu. Hovorí sa, že mäso najlepšie chutí priamo z ohňa, preto je pre nadšencov surovej prípravy steakov ideálne otvorené ohnisko s roštom. Priamy žiar zaručí nezameniteľnú chuť aj arómu pripravovaných pokrmov. Ďalším variantom sú malé skladacie grily na plyn, ktoré sa dajú ľahko kamkoľvek preniesť.

Slnko je dobrý sluha, ale zlý pán

Teplo a slnko môže byť počas grilovania nepríjemné. Proti priamym slnečným lúčom vás môže ochrániť party pavilón poskytujúci až 9 m2 tieňa. Ďalším zaujímavým riešením sú slnečníky vhodné aj na grilovanie, ktoré sú vyrobené zo žiaruvzdorného materiálu, a tak je možné rozžeravený gril umiestiť priamo pod neho. Praktickou výhodou takéhoto party slnečníka sú odkladací priestor na nápoje a vešiaky na grilovacie náradie.  

Naposledy zmenené pondelok, 17 júl 2017 15:38


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Význam probiotík pre zdravý vývoj bábätka

Význam probiotík pre zdravý…

Matka je prvým zdrojom mikróbov, a to už počas pôrodu. Zažívacie ústrojenstvo novorodencov je pred pôrodom...

Prev Next

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.