Na záhrade kráľom: chlap, majster grilu

Chlap, majster grilu! Aj chlapi potrebujú občas tráviť nejaký čas medzi sebou. Dať si spolu pivo, pozrieť si napríklad futbal a zavŕšiť to dobrým jedlom. Čo takto šťavnatý steak z grilu? Inšpirujte sa šikovnými pomocníkmi pre letné párty v obchodných domoch KIKA, alebo si uľahčite výber na e-shope. Pánska jazda môže začať. 

Šikovná výbavička

Máte chuť na poriadny kus mäsa? Základom každého steaku alebo šťavnatých klobás je aj kvalitný gril. Záleží iba na vás, či si vyberiete klasický kotlíkový gril na drevené uhlie alebo dáte prednosť elektrickému či plynovému grilu. Hovorí sa, že mäso najlepšie chutí priamo z ohňa, preto je pre nadšencov surovej prípravy steakov ideálne otvorené ohnisko s roštom. Priamy žiar zaručí nezameniteľnú chuť aj arómu pripravovaných pokrmov. Ďalším variantom sú malé skladacie grily na plyn, ktoré sa dajú ľahko kamkoľvek preniesť.

Slnko je dobrý sluha, ale zlý pán

Teplo a slnko môže byť počas grilovania nepríjemné. Proti priamym slnečným lúčom vás môže ochrániť party pavilón poskytujúci až 9 m2 tieňa. Ďalším zaujímavým riešením sú slnečníky vhodné aj na grilovanie, ktoré sú vyrobené zo žiaruvzdorného materiálu, a tak je možné rozžeravený gril umiestiť priamo pod neho. Praktickou výhodou takéhoto party slnečníka sú odkladací priestor na nápoje a vešiaky na grilovacie náradie.  

Naposledy zmenené pondelok, 17 júl 2017 15:38

Zdieľajte článok

Označené v

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.