piatok, 17 marec 2017 15:22

Pozvite jar ku vám domov

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Pozvite jar ku vám domov Foto: kika.com/sk

Žiarivé farby v pastelových odtieňoch, svieže odlesky slnka, jemné dekorácie, kvetinové vzory plné energie, prírodné materiály, vtáčí spev a nádych čerstvého vzduchu. To je ten pravý závan jari. Poďme si ho privolať do našich domovov. Niekto má s príchodom jarných mesiacov chuť na celkovú zmenu interiéru, niekto len na malé úpravy s dôrazom na detail. 

Správnu inšpiráciu nájdete v obchodných domoch KIKA. Odborníci vám ochotne poradia pri výbere vhodných farebných aj vzorových kombinácií a pomôžu vám doladiť detaily tak, aby ste sa doma cítili príjemne.

Kvety, vtáčie vzory a pastelové farby útočia

Po sivej a studenej zime si celý interiér bytu či domu priam žiada rozžiariť a dodať energiu. Kvety majú schopnosť potešiť, upokojiť, inšpirovať, sú tu pre našu radosť. Ideálnou voľbou sú preto obliečky v pestrých kvetinových vzoroch, či už s jemným, alebo výraznejším dekorom. Oba varianty rozjasnia vašu spálňu každé ráno. Vankúšiky rôznych tvarov a veľkostí v žiarivých zelených, žltých, ružových a svetlo modrých odtieňoch s motívmi vtáčikov či jarných kvetov navodia tú správnu sviežu atmosféru v obývačke či pracovni. Ak nie ste priaznivcami veľkých zmien, skúste využiť drobné dekorácie s veselými nápismi v prírodných tónoch a materiáloch. Oživíte nimi smutný roh miestnosti, či už na stene, alebo vo váze. Vzniknúť môžu neopozerané, možno až netradičné kombinácie, ktoré budú inšpiráciou pre každý deň.

Pre radosť v kuchyni

V byte vám nemusia rozkvitať len jarné cibuľoviny za oknom, ale aj porcelánové riady vo vašej kuchyni. Hrnčeky na čaj a kávu, podšálky, taniere a tanieriky, či misky s motívmi kvetov a zelených lístočkov určite navodia krásny deň celej rodine. Pastelové farby s nápaditými vzormi bodiek, prúžkov či vlnoviek zlaďte s kuchynským textilom z prírodných materiálov - obrusom, utierkami a prestieraním. Vytvoríte jedinečný a osobitý vzhľad vašej kuchyne či jedálenského kúta. Celá kolekcia odráža súčasný životný štýl a potreby moderného domova. Príďte sa presvedčiť!

www.kika.sk

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Masáž v tehotenstve netreba podceňovať

Masáž v tehotenstve netreba …

V priebehu tehotenstva majú masáže a intenzívna starostlivosť o pokožku priaznivý účinok na jej elasticitu. Predídete tak vzniku...

Prev Next