Vytlačiť túto stránku
sobota, 18 február 2017 15:57

Srdcom obývacej izby je sedacia súprava

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Či už žijete v rodinnom dome alebo v byte, prvým miestom, kam nasmerujete návštevu, je obývacia izba. Multifunkčné využitie tejto miestnosti je rovnaké vo všetkých domácnostiach a líši sa iba dispozíciami a vkusom majiteľa. Sedacia súprava tak musí lahodiť nielen oku, ale musí tiež spĺňať funkčné požiadavky a byť tým pravým miestom, kde sa chcete nielen baviť, ale aj odpočívať. 

Výber sedacej súpravy rozhodne nie je záležitosťou na jedno popoludnie. Často sa stáva, že vaše skalopevné presvedčenie sa zmení pri pohľade na úplne odlišný model sedacej súpravy, bez ktorého si odrazu váš domov neviete ani predstaviť. Či už máte v dohľade výber sedacej súpravy alebo  potrebujete iba načerpať inšpiráciu, zastavte sa v predajniach kika, ktorých ponuka zahŕňa rozmanité modely sedacích súprav a výber z tisíc typov poťahových látok a koží.

Keď máte v obývačke priestor

Ak patríte medzi šťastlivcov s obývacou izbou, v ktorej by sa dalo aj tancovať, nebojte sa veľkých sedačiek, ktoré opulentnému priestoru pristanú. Takými variantmi sú napríklad modely sedačiek Parade, Romeo či Emilio, ktorým dominuje materiál kože. Tento typ sedačiek potrebuje priestor sám o sebe a to z jednoduchého dôvodu, ktorým je údržba a životnosť. Koženým sedačkám všeobecne rozhodne neprospieva blízkosť akýchkoľvek zdrojov tepla, napríklad priame slnečné svetlo či radiátory. Aby vám kožená sedačka vydržala dlho a pritom si zachovala stále mladistvý a trendy vzhľad je potrebné, aby ste jej venovali pozornosť a dopriali jej pravidelnú údržbu v podobe impregnácie. Kožená sedačka vám tak bude poskytovať komfort aj niekoľko desiatok rokov.

Keď sa spojí elegancia a praktická stránka

Či už musíte alebo nemusíte prepočítavať každý centimeter a zároveň ste vyznávači skôr jednoduchej elegancie a praktickosti, potom sa v obchodoch kika poobzerajte po modeloch Lord alebo Felis. Obe sedačky majú látkový poťah v niekoľkých farebných kombináciách, obe ponúkajú úložný priestor a rozkladacie lôžko. Navyše potešia všetkých, ktorí majú radi eleganciu a zároveň chcú zohľadniť aj praktickú stránku veci.

www.kika.sk

Naposledy zmenené štvrtok, 02 marec 2017 16:32