štvrtok, 16 február 2017 16:31

IKEA dnes spustila na Slovensku online predaj

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
IKEA dnes spustila na Slovensku online predaj foto: ikea.sk

Spoločnosť má pre svojich zákazníkov dobrú správu. Od 15. februára môžu zákazníci IKEA na Slovensku nakupovať aj online. Zákazníci na celom Slovensku si teraz môžu vybrať, zaplatiť a objednať dopravu bytového zariadenia IKEA na stránke www.IKEA.sk, informuje spoločnosť v tlačovej správe. 

Doposiaľ možnosť on-line nákupu spoločnosť na Slovensku neponúkala. „Naši zákazníci sa dlhodobo a veľmi silne dožadovali možnosti nakúpiť výrobky IKEA prostredníctvom internetu, a preto sme radi, že im od dnes môžeme ponúknuť službu Nákup on-line. Naším cieľom je neustále zlepšovať kvalitu našich služieb a práve prostredníctvom nákupu on-line výrazným spôsobom zvýšime dostupnosť našich výrobkov a riešení pre čo najviac zákazníkov na celom Slovensku," hovorí Marek Feltl, generálny riaditeľ IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

IKEA nové služby nazvala „Klikni a vyzdvihni" a „Klikni a dovezieme". Zákazníci sa môžu v rámci nákupu on-line rozhodnúť, aké z ponúkaných služieb a možností využijú. Na www.IKEA.sk si vyberú tovar, vložia ho do nákupného zoznamu a následne sa rozhodnú, či si tovar vyzdvihnú priamo v obchodnom dome (Klikni a vyzdvihni), alebo využijú služby dopravy (Klikni a dovezieme). Zákazník si zvolí časové okno, kedy si tovar vyzdvihne v obchodnom dome IKEA, alebo kedy mu bude tovar doručený. Ďalším krokom je platba on-line.

Na stránke sa možnosť on-line nákupu ponúkne pri výbere konkrétneho výrobku a následnej platbe:
Ceny za vyzdvihnutie tovaru a doručenie sa pohybujú v rozmedzí od 35 do 99 eur podľa miesta doručenia. Zákazníci si môžu vybrať prakticky z celého sortimentu niekoľko tisíc výrobkov IKEA, okrem špecifických produktov ako napr. rastliny, metrový textil či potraviny. „Ceny dopravy a ceny za vyzdvihnutie tovaru podľa nákupného zoznamu budú pre zákazníkov služby Nákupu on-line rovnaké ako pre zákazníkov, ktorí si túto službu objednajú v obchodnom dome a výška ceny bude jednotná bez ohľadu na množstvo a hmotnosť tovaru," hovorí Nina Maláková, manažérka eCommerce v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Spustenie služby Nákup on-line v IKEA Bratislava je súčasťou globálneho riešenia IKEA eCommerce.

Rovnakú službu spustila spoločnosť v Českej republike v septembri minulého roka.  IKEA nové služby nazvala „Klikni a vyzdvihni" a „Klikni a dovezieme".

Zdroj: web IKEA a omediach.com

Naposledy zmenené štvrtok, 16 február 2017 16:36


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom