streda, 23 november 2016 11:36

Na spanie sa budete tešiť...

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Na spanie sa budete tešiť... foto: Kika.com/sk

Zdravý a ničím nerušený spánok je základným predpokladom spokojného života. Mienite svoju spálňu vybaviť nábytkom z masívneho dreva? Robíte dobre. Masív, ako ideálny prírodný materiál nielen pre výrobu postelí, ale aj skríň a komod/bielizníkov, poskytuje celý rad možností a prepožičiava nábytku nejednu svoju vlastnosť. 

Akú drevinu je najlepšie zvoliť? Dôležitým kritériom pri výbere je kvalita, dlhá životnosť a v neposlednom rade cena.

Vzhľad nie je malichernosť
Posteľ sa jednoducho musí páčiť a musí byť klenotom vašej spálne. Jej vzhľad sa na prvý pohľad môže zdať ako nezásadný aspekt, je ale veľmi dôležité, aby ste sa vo svojej posteli cítili príjemne. V obchodných domoch kika nájdete množstvo veľkostí, dizajnov, variabilných poťahových látok a farieb, z ktorých si každý vyberie tú svoju vysnívanú.

Masívne drevo = kvalitný spánok
Masív ako tradičný materiál pre výrobu postelí má mnoho výhod. Možno mu dať nespočetne veľa podôb, je na pohľad hrejivý a prírodný. Drevo, napríklad borovica či jelša, je veľmi pružné a odolné. Taká masívna posteľ, sa vám len tak nerozvŕzga. Navyše výborne odoláva vlhkosti. Zaručuje unikátnu stabilitu a životnosť na desiatky rokov. Borovica všeobecne patrí k obľúbeným materiálom. Vyniká svojou unikátnou kresbou a výraznými okami v štruktúre. Vyvoláva tak pocit autentickosti a nevšedného dojmu. Ponúka prirodzený odtieň, ktorý sa časom vyfarbí až do sivomodrého odtieňa. Pokiaľ chcete inú farbu, môžete si vybrať z veľkej ponuky sortimentu. Samozrejmosťou sú i úložné priestory, ktoré je možné umiestniť pod každú posteľ, alebo sú priamo jej súčasťou.Spríjemnite si snívanie
Posteľné obliečky podliehajú módnym trendom rovnako ako všetko ostatné. Oživia a zútulnia interiér celej spálne. Môžu byť jednofarebné, pestré, alebo s potlačou či s ornamentami. Vyberať môžete nielen podľa vkusu, ale aj podľa pohodlnosti. Farba a vzor nie sú totiž to jediné, podľa čoho možno obliečky vybrať. Dôležitý je aj materiál. Obľúbené sú nielen bavlnené obliečky, ale veľkému záujmu sa tešia i krepové alebo luxusnejšie saténové.
Ak máte v úmysle investovať do kvalitnej postele i vy, vedzte, že budete mať viac energie do života. Užite si spánok, ktorý zregeneruje vaše telo i dušu!

Zdroj: kika.com/skNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next