štvrtok, 29 september 2016 08:05

Romantické BÝVANIE pre život ako z rozprávky

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Niečo pre snílkov.. Nechajte sa unášať na vlne fantázie emócií a snov. Pre romantické duše, čo radi snívajú, prinášame inšpirácie, ako si rozprávkovo zariadiť bývanie vďaka svetlým materiálom, jemným doplnkom vzbudzujúcim príjemné spomienky.. alebo navodzujúce predstavy plné fantázie.. 

Kvety a čipka

Romantickému bývaniu svedčia kvetinové motívy, čipka, náladové svietidlá, rôzne lampičky, sviečky a lampášiky - hlavne žiadne bodové svetlá, záclonky, tapety v štýle provence, kvetinová výzdoba.

Čisté línie, jemné farby

Pekne zariadený interiér podtrhnú klasické elegantné farby a náladové osvetlenie, ktorým upozorníte na tie detaily, ktoré chcete vyzdvihnúť. Kombináciou bielej farby s maximálne dvoma inými výraznejšími farbami vytvoríte dojem čistého a štýlového priestoru.

 

Kvety  a posteľ s nebesami

Prírodné materiály či starožitnosti, kvetinová posteľná bielizeň a tapety s prímorským motívom, veľa vankúšov, závesy zviazané stuhami, patchworkové prikrývky cez posteľ.

 

 

Pozor na červenú

Červená farba je síce farbou lásky, ako aj srdiečka, ale ak to preženiete, môže pôsobiť naopak veľmi agresívne a príliš veľa srdiečok, zase gýčovo.

Nechajte sa unášať na vlne fantázie emócií a snov. Nechajte sa inšpirovať jesenným katalógom kika Nábytok, ktorý si môžete stiahnuť TU.

Foto: kika Nábytok

Naposledy zmenené utorok, 27 september 2016 10:14


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Mäsovo-zeleninové a ovocné príkrmy: Kedy pridať do jedálnička lepok?

Mäsovo-zeleninové a ovocné …

Bábätká rastú ako z vody a každý deň je plný nových zážitkov. Zatiaľ čo v prvých mesiacoch stačilo...

Prev Next