utorok, 30 august 2016 14:23

Ako si zariadiť štýlovú pracovňu v pohodlí domova?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Ako si zariadiť štýlovú pracovňu v pohodlí domova? Foto: kika.com

Patríte k tým, ktorí pravidelne alebo čas od času pracujú z domu? Pokiaľ nemáte svoj pracovný kútik, môže to byť častokrát náročné nie len pre vás, ale aj pre ostatných členov rodiny. Haldy papierov zaberajú priestor na jedálenskom stole, poznámky či iné podklady sa hromadia na voľných policiach či komodách, a čo je najhoršie, stále musíte niečo hľadať. 

Urobte tomu prietrž, zariaďte si doma útulnú pracovňu, kde budete mať všetko na svojom mieste. Mať vyhradený pracovný priestor je veľmi dôležité! Získate miesto, kde budete mať rozpracované podklady, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť, bez nutnosti odkladať ich zo stola kvôli každej večeri. Vďaka zásuvkám, komodám alebo šanónom budete mať všetko prehľadne roztriedené, okamžite budete vedieť, kam siahnuť, aby ste našli to, čo v tú chvíľu potrebujete.

Mať oddelené relaxačné a pracovné miesto v prostredí domova je taktiež veľmi dôležité z psychologického hľadiska. Za pracovným stolom sa vám bude lepšie pracovať ako na gauči u televízie alebo v posteli. Odborníci upozorňujú, že zmeny miestností mozog veľmi dobre vníma  a vďaka tomu sa vie lepšie sústrediť na jednotlivé činnosti. Pokiaľ však prostredie nestriedate a pracujete, spíte a odpočívate stále na jednom mieste, môže byť pre vás oveľa náročnejšie sa naladiť na tú správnu nôtu.

Vytvorte si svoju malú domácu kanceláriu. Skvelé vybavenie nájdete v obchodných domoch kika, ktoré ponúkajú bohatú škálu kancelárskych stoličiek a stolov. Veľkým favoritom je písací stôl BLANCO v bielom prevedení a vo vysokom lesku, ktorý má 3 zásuvky. Pohodlné sedenie vám zabezpečí otočná stolička Vito Bigaza v čiernom prevedení či otočná stolička Suzuka. V kika nájdete okrem moderného kancelárskeho nábytku tiež široký papierenský sortiment a ďalšie užitočné doplnky do pracovne.

Naposledy zmenené utorok, 30 august 2016 14:35


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.