utorok, 16 február 2016 11:23

Geoanomálie alebo sedem dôvodov, prečo nespať nad negatívnou zónou

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Geoanomálie alebo sedem dôvodov, prečo nespať nad negatívnou zónou foto: freeimages.com

Každý chce, aby sa cítil vo svojom novom byte, alebo dome príjemne. Dlho si starostlivo vyberáme miesto na bývanie. Berieme do úvahy rôzne faktory – od ceny, cez prostredie, výhľad, možnosť parkovania atď. Preto si to nepokazme tak, že keď sa po uhradení nemalej sumy do bytu nasťahujeme, odrazu zistíme napr.: že sa nám v spálni zle spí, malé bábätká nám v noci častejšie plaču.

 

A my na niektorých miestach v byte nejako nevieme „obsedieť“, sme podráždený častejšie unavený a nervóznejší ako obvykle. Skrátka dostali sme sa z blata do kaluže. Tieto nepríjemné javy sa môžu vyskytnúť vtedy, ak sa pod Vašim obydlím nachádza zvýšené množstvo Geoanomálií. (platí to nielen pre prízemné byty, ale aj pre vrchné poschodia)

Čo sa s tým dá robiť:
1- Ešte stále nie je neskoro – pred kúpou bytu, domu, pozemku si pozvite človeka ktorý Vám vie odmerať, či sa tam nenachádzajú geoanomálie a geopatogénne zóny
2- Keďže niektoré geoanomálie sa dajú väčšinou úspešne eliminovať a potlačiť, bude Vám v cca 80-90% prípadov navrhnuté určité riešenie ako tam ďalej bývať.
3- Iba vtedy ak by bolo vaše budúce obydlie tak silne zasiahnuté geoanomáliami (napr. viac ako polovica až 2/3 bytu-domu. Vtedy je lepšie hľadať si bývanie inde.

Čo ak práve majiteľ práve z toho dôvodu, (Aj keď obydlie je pekné a má 3xnaj...).
Sa v tom byte cíti sústavne zle a možno práve preto ho chce predať. 

Tradície merania geoanomálií pod obydliami.
Už okolo roku 700 pred našim letopočtom vydal cisár Yu z dinastie Hia v Číne nariadenie. V ktorom sa hovorí, že bez kontroly pozemku na výskyt „dračích žil - geoanomálií“ sa tam nesmie v žiadnom prípade stavať obydlie. Veľa ľudí si myslí, že meranie geoanomálií, geopatogénnych zón, dračích žíl, alebo hľadanie vody pod zemou je blud. Pretože na to neexistujú žiadne prístroje. Avšak iba pred pár dňami sa vedcom podarilo namerať a objaviť za pomoci techniky gravitačné vlny, ktorých existencia sa predpokladala už dávno. Celý vesmír takto fungoval už miliardy rokov. 

Miesta na studne najmä na problematických miestach sa aj doteraz najlepšie hľadajú obdobnou metódou pomocou tzv. „Prútikárov“

7- Dôvodov prečo nespať nad negatívnou zónou + 7 jednoduchých riešení problémov:

Dlhodobé spanie alebo zdržiavanie sa nad negatívnou – geopatogénnou zónou, geoanomáliou, vodnou žilou zvykne spôsobovať nasledovné problémy:

1- prvými príznakmi je zlé spanie, časté budenie v noci, pocit nevyspatosti a únavy aj pri dlhom spánku.

2 – malé deti sú dosť citlivé na pobyt v takýchto zónach. Prejavuje sa to častým plakaním v noci a snahou prekotúľať sa v postieľke na iné miesto.

3- zvýšená nervozita, podráždenosť, roztržitosť, neprimerané reakcie voči členom rodiny, kolegom v práci, známym a pod.

4- zníženie vitality (životnej energie) vo všetkých oblastiach života, pocity nadmernej únavy, (som stále unavený/a) aj keď často oddychujem. Nevládzem robiť to čo predtým ..atď.

5- častejší výskyt niektorých bežných chorôb, strata imunity,

6- dlhšie liečenie chorôb, dlhšia rekonvalescencia po úrazoch ...

7- oslabením organizmu po viacročnom pobyte nad negatívnou zónou ste viacej náchylný k vzniku nových. A to aj veľmi závažných ochorení....

Pomerne dosť veľa ľudí vie podvedome vycítiť takéto miesta. Napríklad keď prídete na návštevu a niekde si sadnete. Potom sa môže stať, že sa na určitom mieste cítite pohodlne, príijemne ... A zase keď si inokedy sadnete o kúsok ďalej môže sa stať, že po určitej dobe začnete mať divné až nepríjemné pocity. To isté sa stáva pri spaní napr. na dovolenke, alebo služobnej ceste. Odrazu prídete na to, že sa Vám spí oveľa lepšie ako doma. Ráno ste vyspatý, svieži a v dobrej nálade. Alebo naopak viac dní za sebou zobudíte unavený, nevrlý a neviete si vysvetliť prečo to je tak.

7 jednoduchých typov na riešenie problémov

1- nechajte si premerať Vaše obydlie na výskyt geopatogénnych zón. Napríklad v rámci Slovenského projektu merania geoanomálií sa robia výjazdové merania po celom Slovensku cca každé 2 týždne. Vyhnite sa tzv. meraniam na diaľku.

2- keďže tieto negatívne zóny zvyknú byť široké od cca 30 cm do niekoľko metrov. Potom často krát stačí iba premiestniť posteľ, počítačové pracovisko alebo miesto skade pozeráte TV o kúsok ďalej. Čiže zmeniť umiestnenie nábytku v rámci jednej miestností.

3- zmena dispozičného riešenia využitia miestností vo Vašom obydlí. To znamená zmena vyžitia izieb tak, aby spálňa, počítačové pracovisko a pod. boli na mieste kde nie sú negatívne zóny.

Ak to nie je možné potom sa doporučuje eliminácia negatívnych zón nasledovnými prostriedkami a ich kombináciami.

4- umiestnenie pasívneho solenoidu – zariadenia Emgeon na presne určené miesto podľa výsledkov merania. Je to jednoduché a finančne nenáročné riešenie.

5- použitie prírodných riešení – umiestnenie 20-30 cm vrstvy dosiek z tvrdého dreva – napr. buk, dub, tis a pod. pod posteľ.

6- Položenie pravých kožušín pod posteľ, gauč, kreslo. Najlepšie účinkujú kožušiny s hrubšou kožou a dlhším vlasom. U nás dostupné kožušiny z ovcí baranov .... Dá sa použiť aj cca 20 cm vrstva izolácie z ovčej vlny.

7- skúste častejšie chodiť do prírody, zdržiavať sa tam na miestach kde Vám je dobre. Použiť môžete aj dendroterapiu - dopĺňanie energie napr. u tzv. „Silných stromov“. Na to Vám stačí aj prechádzka po lese, pri horskom potôčiku, alebo aj pri rieke.

 

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 17:50


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next