štvrtok, 17 marec 2016 09:08

Nechajte sa hýčkať v kúpeľni snov!

Napísal(a) kika
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: nábytok KIKA Foto: nábytok KIKA

Chcete, aby vaša kúpeľňa pôsobila vždy uprataná? Vybavte ju vhodným kúpeľňovým nábytkom. Neupratané kozmetické pomôcky, bez ktorých sa v kúpeľni nezaobídete, bohužiaľ vždy budia dojem neporiadku a neusporiadaného priestoru. Nie je preto nič jednoduchšie, ako ich schovať za dvierka skrinky, aby neboli na očiach.

Najčastejším a najpraktickejším riešením v menších kúpeľniach sú zrkadlové skrinky, ktoré poskytujú zároveň i úložný priestor. Naproti tomu pre veľké kúpeľne môžu byť zaujímavým riešením celé zrkadlové steny. Skrinky pod umývadlom rovnako uschovajú veľké množstvo predmetov. Vyrábajú sa vo variantoch so vstavaným umývadlom alebo bez neho. V kika nájdete rovnako univerzálne skrinky pod umývadlo, ktoré „padnú“ pod väčšinu umývadiel. Zavesená skrinka znemožňuje vnikanie prachu dovnútra a naopak umožňuje vytieranie podlahy po celej ploche.

V obchodných domoch kika nájdete kúpeľňový nábytok všetkých cenových hladín. Lacnejší nábytok je dodávaný demontovaný, naopak drahší značkový nábytok je už zmontovaný, čo je výhodou najmä pre tých z vás, ktorí uvítajú ušetrenie času potrebného na montáž. Výslednú cenu ovplyvňujú taktiež ďalšie faktory, ako napr. pojazdy s tlmením či bez tlmenia.

Najnovšie trendy, kvalitné materiály a prevedenie, to reprezentujú značky kúpeľňového nábytku ako Pelipal alebo Puris.

Puris – to je kúpeľňový nábytok s nevšedným dizajnom a vysokou kvalitou prevedenia. Veľký výber predných plôch a programov je zárukou kvality a funkčnosti. Značka Puris uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí dbajú na dokonalosť a každý detail.

Nemecká firma Pelipal má viac ako 100 rokov skúseností s výrobou kúpeľňového  nábytku. Ponúka širokú paletu výrobkov najrôznejších rozmerov a tvarov, ktoré zahŕňajú rôzne cenové skupiny. Od cenovo výhodného kúpeľňového nábytku v demontovanom stave, cez nábytok na zákazku až po exkluzívny plánovací program. Pelipal dodáva svoje výrobky exkluzívne do obchodných domov kika, kde okrem iného ponúka i zostavu Viato, ktorá nie je dostupná u žiadneho iného predajcu.

Kúpeľňa, to nie je iba vaňa či sprchový kút, umývadlo a úložné priestory, ale taktiež doplnky, vďaka ktorým získa kúpeľňa na útulnosti. Pomocou drobných detailov si môžete z kúpeľne vytvoriť obľúbenú časť domu či bytu, v ktorej radi strávite čas. V kika nájdete nespočetné množstvo kúpeľňových doplnkov ako sú dávkovače na mydlo, poháre na zubné kefky, košíky na make-up, farebné kúpeľňové závesy a ďalšie, vďaka ktorým kúpeľňu rozžiarite. 

Navštívte obchodné domy kika nechajte si našimi odborníkmi ukázať možnosti ako si zariadiť vašu kúpeľnu snov. Inšpiráciu nájdete aj na www.kika.sk

Naposledy zmenené piatok, 29 júl 2016 14:41


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.