utorok, 10 február 2015 19:58

Jarné trendy už čakajú predo dvermi

Napísal(a) KIKA nábytok
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: nábytok KIKA Foto: nábytok KIKA

Vonku je síce ešte stále chladno a zima, ale nebude to dlho trvať a na dvere zaklope jar. Určite už premýšľate, akým novým kúskom tento rok obohatíte šatník. Vynechať by ste nemali ani váš domov. Okrem tradičného upratovania nezabudnite na pár maličkostí, aby ste si doma navodili príjemnú jarnú atmosféru.

Pastelové farby = harmónia

Trendy, podľa ktorých zariadiť domov, sa pravidelne menia každú sezónu. Nemusíte však hneď kupovať nový nábytok alebo celý byt nanovo zrekonštruovať či vymaľovať. Stačí pár výrazných a originálnych doplnkov. Tento rok dominujú farebné pastelové farby, ktoré pôsobia pozitívne a váš interiér naozaj výrazne oživia. Farebná škála sa vinie od žltej cez tyrkysovú až k ružovej, ktorá vytvorí ten pravý hravý dotyk všade naokolo.

Fantázia je na vás!

A ako docielite tej pravej jarnej nálady i u vás doma? Širokú a pestrú ponuku dekoratívnych predmetov nájdete v obchodných domoch kika, kde si vyberiete všetko, čo do vášho domova prinesie harmóniu a dobrú náladu. Fantázii sa medze nekladú a vy si tak môžete zariadiť domov podľa vašich predstáv. Stačí napríklad iba farebne zladiť vankúše, deky, voňavé sviečky alebo vázy a svieži jarný dizajn je na svete, a priamo u vás.

Navyše vankúše byt viac zútulnia, bude sa vám lepšie odpočívať a ľahšie tak zabudnete na jarnú únavu. V kuchyni určite svoje miesto nájdu hrnčeky a čajové sady v širokej palete hravých farieb. A pokiaľ doplníte váš stôl o čerstvo natrhané kvetiny, budete prekvapení, ako sa váš interiér hneď rozžiari. 

Inšpiráciu hľadajte na www.kika.sk alebo priamo na pobočkách obchodných domov kika Nábytok.

Naposledy zmenené streda, 25 február 2015 20:13


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.