štvrtok, 05 február 2015 10:26

Dotyk exotiky vo vašom interiéri

Napísal(a) KIKA nábytok
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Nábytok a bytové doplnky sú denne potrebné pre prácu alebo domácu pohodu a relax. Zároveň tiež napovedajú o charaktere a povahe každého človeka. Nábytok si tak iste zaslúži veľkú pozornosť pri jeho výbere. Samozrejme, medzi najdôležitejšie kritériá patrí kvalita, pohodlie a v neposlednom rade aj vzhľad.

Obchodné domy kika prichádzajú s exkluzívnou novinkou, ktorá spĺňa všetky tieto parametre – kvalitný nábytok z agátu. Tento exotický strom pochádzajúci z tropických lesov sa vyznačuje vysoko kvalitným a tvrdým drevom. Olivovo hnedé až šedohnedé odtiene s tmavšími pruhmi dodávajú nábytku krásny teplý vzhľad. Drevo je navyše vysoko odolné, pevné a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

Sviežosť a moderný dizajn v interiéri

Nová kolekcia nábytku Quatrro Mobili spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Vyberať je možné z mnohých variabilných programov, ktoré sa hodia do moderných bytov, ale aj do tradičnejšie poňatých interiérov. Pokiaľ preferujete pravú domácu pohodu, vhodná je moderná línia nábytku Bosco (na foto nižšie).

Dá sa skvelo kombinovať so svetlými sedacími súpravami. Pokiaľ interiér doplníte vhodnými dekoráciami a maľbou v pastelových farbách, vznikne pravá dokonalosť so vzdušným dizajnom.

V prípade, že uprednostníte dominantnejší vzhľad u niektorých druhov nábytku, je ideálne prepojenie s radou Bandon, ktorá mu dodáva nadčasové biele detaily – napríklad komody či príborníky do kuchyne. Rovnako tak aj stoličky do jedálne. Tie vo svetlom prevedení oživia a presvietia každý moderný byt.

Dotyk prírody a dokonalosť remeselného spracovania

Pokiaľ máte radšej masívnejší nábytok, zvoľte zostavu Toscana, ktorá zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojej robustnosti a výraznej štruktúre dreva sa hodí skôr do väčších priestorov. Stoličky, komody i sedacia súprava z tejto kolekcie sú z tmavého dreva orecha, ktorý vynikne najmä vo svetlých priestoroch v kontraste so svetlou podlahou.

Dávate prednosť viac prírodným materiálom? Potom si určite vyberiete v zostave Mariposo. Tento jednoduchý nábytok v sebe spojuje prvky moderného dizajnu a neotrepanej elegancie. Nádherne vyzerá napríklad s tmavými jedálnymi stoličkami, ktoré originalitu nábytku ešte viac zvýraznia.

Navštívte obchodný dom kika v Bratislave, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach. V rámci celého programu Quattro Mobili sú v ponuke vždy obývačka a jedáleň. V kika nájdete mnoho variant a prevedení.

Dotyk exotiky prinesie do vašeho domova tú pravú pohodu a pohodlie.

Viac info na www.kika.sk

Naposledy zmenené streda, 25 február 2015 20:53


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.