pondelok, 22 september 2014 21:24

Obývačku môžete v kika naplánovať na centimeter presne

Napísal(a) KIKA
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Obývačku môžete v kika naplánovať na centimeter presne kika

Vyberáte vhodnú stenu pre vašu obývačku? Chcete do svojej novej pracovne úplne novú knižnicu, do ktorej by sa vám zmestili všetky knihy, ktorých rozhodne nie je málo? Hľadáte vhodné úložné priestory do jedálne, ale súčasne kladiete dôraz tiež na zachovanie jednotného štýlu miestnosti?

Navštívte najbližší obchodný dom kika, kde na vás čaká široký výber variabilných obývacích stien, ktoré možno naplánovať s presnosťou na centimeter. Navyše, ak si naplánujete výber tovaru na 18. septembra, získate jedinečnú 15% zľavu na celý nákup.

Najviac exponovaná je obývacia stena s televíziou

Na žiadnu zo stien obývačky nebude upretá taká pozornosť, ako práve na tú, kam zavesíte alebo postavíte televíziu. Televízia je ako obraz, preto by vaša obývacia stena okolo nej mala mať skôr čisté línie a jednoduché farby. Vynikajúcim príkladom je Obývacia stena "Magic", ktorá vyniká svojím kontrastným prevedením v bieločiernej farbe, ale zároveň neruší zážitok zo sledovania televíznych relácií. Veľkou výhodou umiestnenia televízie priamo do obývacej steny je možnosť "schovať" všetky neestetické káble za elegantne zakomponovanú spodnú skrinku. Moderný podstavec obývacej steny doplňuje tiež dostatok odkladacieho priestoru po stranách a samozrejme tiež otvorené police, do ktorých môžete umiestniť napríklad obľúbenú vázu alebo inú dekoráciu.

Obráťte sa priamo na odborníkov kika

Nechajte si bezplatne poradiť ako zariadiť obývaciu stenu priamo v obchodných domoch kika, kde na vás čakajú špecializovaní odborníci. Tí vám veľmi radi pomôžu vybrať tú pravú obývaciu stenu a naplánovať celú zostavu na centimeter presne a úplne individuálne práve pre vašu obývaciu izbu, pracovňu či jedáleň.

Odborná poradňa

Dagmar Christovová, dizajnérka Kika Nábytok

Aký vybrať typ a veľkosť obývacej steny? V prípade, že bývate v panelovom dome alebo byte s bežnými priestorovými možnosťami, mali by ste zvoliť skôr ľahkú prevzdušnenú stenu, ideálne vo svetlejších farbách. Tiež sa radšej vyhnite optickému zmenšeniu miestnosti. S tým vám pomôžu jednotlivé kusy obývacej steny, ktoré sa dajú pri zariaďovaní vhodne variovať. Naopak pre obývaciu izbu väčších rozmerov je vhodný výber kompaktnej steny, ktorú prípadne môžete doplniť ešte o voľne stojace solitéry. Pri voľbe akejkoľvek veľkosti obývacej steny by ste mali zvážiť, čo všetko chcete dovnútra uložiť.

Nie ste si istí, aké zvoliť farebné prevedenie obývacej steny? Dôležité bude, aby ste výber farebnej dekorácie neplánovali len v kontexte s veľkosťou obývačky, ale aj s farbou podlahy, okolitého nábytku a v neposlednom rade aj s farbou interiéru obývacej izby. V praxi to znamená, že ak máte v miestnosti svetlejšiu podlahu, mali by ste zvoliť skôr tmavšiu stenu a naopak. Farby podlahy a stien by sa mali navzájom dopĺňať a ladiť. Naopak nábytok vrátane obývacej steny by mal byť k podlahe a farbe stien izby v kontraste, aby dostatočne vynikol a nezapadol.

Čo sa týka štýlu a materiálu obývacej steny, je dobré ich harmonizovať k ostatnému vybaveniu v miestnosti aj celom byte. Ideálne je zariadiť si interiér nábytkom od jedného výrobcu, prípadne z rovnakej dizajnovej rady. Pokiaľ si vyberiete tradičný drevený dekor, oplatí sa voliť nadčasový štýl, ktorý bude "trendy" aj za desať rokov. Ak sa rozhodnete pre veľmi obľúbenú bielu farbu napríklad vo vysokom lesku, atraktívnou voľbou môže byť kombinácia s kovom, sklom a ďalšími nadčasovými materiálmi. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, vo všetkých obchodných domoch kika na Slovensku, v Bratislave, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach, vám špecialisti z odboru veľmi radi pomôžu naplánovať obývaciu stenu presne podľa vašich priestorových možností.

Naposledy zmenené utorok, 23 september 2014 15:25


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Krásna pokožka aj v tehotenstve

Krásna pokožka aj v tehotens…

Tehotenstvo pristane každej žene. Tá vnútorná radosť z očakávaného prírastku priam vyžaruje z jej tváre. Avšak starostlivosť...

Prev Next