utorok, 04 jún 2013 20:49

Parišková, Kramárová a Haberová oslavovali spolu MDD

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Parišková, Kramárová a Haberová oslavovali spolu MDD Vladimíra Kuvičková

Ako ste slávili s deťmi MDD? U nás sa ma 16_ročná dcéra opýtala, čo jej kúpim k MDD a ja som jej to spätne odpovedala otázkou: "A čo si mi dala ty na Deň matiek?" A bolo ticho. Za to Parišková, Kramárová a Haberová oslavovali v pirátskom štýle. 

Pirátsku zábavu v nákupnom centre na Zlatých pieskoch si spolu so synom Dankom prišla užiť Aneta Parišková. Tá so synom pomáhala maľovať plachty na veľkej pirátskej lodi, a okrem svojho odtlačku na lodnej plachte mala možnosť vyskúšať si pozíciu pirátky. Na pamiatku si podobne ako ostatné mamičky z udalosti urobila peknú fotku, samozrejme, v pravom pirátskom kostýme!

Na akciu sa prišla pozrieť aj Zuzana Haberová spolu so synom, ktorý si program očividne vychutnával. Na malého návštevníka čakalo veľa pekných akcií. Na šermiarskom workshope sa naučil, ako narábať s mečom a s Divadlom na kolesách sa vydali po stopách strateného piráta. S tanečníkom Lacim Strikeom si zasa mohol zatancovať a najlepší tanečník získal skvelú odmenu – bezplatný celoročný vstup do detského sveta! Okrem toho návštevníkov čakalo vystúpenie malých tanečníc zo štúdia EtnoDance. Nechýbalo maľovanie na tvár, či jazda na zapožičaných korčuliach a bicykloch. Deti zároveň uvideli, ako sa razia mince a mohli si to aj samé vyskúšať.

Tak, ako to urobili aj tri deti Nataši Kramárovej, ktorá sa prišla s nimi na toto podujatie pozrieť. Okrem vlastnoručne vyrazenej mince sa zapojili aj do zdobenia lodnej plachty. Podľa ich usmiatych tvárí na spoločnej foto sa im podujatie veľmi páčilo :-)

Text: redakcia a Vladimíra Kuvičková

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:09

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.