Vytlačiť túto stránku
pondelok, 27 máj 2013 17:01

Farkašová sa pochválila novým kočíkom

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Známa herečka už má kúpený kočík pre bábätká Známa herečka už má kúpený kočík pre bábätká Kristína Farkašová

Známa herečka Kristínka Farkašová, ktorá čaká dvojičky, sa na sociálnej sieti pochválila, že pre bábätká už kúpila nový kočík aj postieľky. "To je také naozajské, keď má človek naraz kočík a postieľky...resp. človekovia majú naraz kočík a postieľky a také pakšametle bárjaké," napísala.

Svoj najnovší status poňala s humorom:

"Takto. Neviem, či ja náhodou nebudem tehotná, alebo čo...lebo naraz mám takúto fotku s kočíkom, ktorý mám navyše doma... Dokonca má dve miesta! No neviem, neviem, skutočne! Kočík je zvnútra tyrkysový - aby sa tam človiečikovia cítili ako v mori, to by sa im malo páčiť, ak budú aspoň po jednom rodičovi. Inak kočík je značky Bumbleride a odporučilo mi ho veľa veľa mamičiek, ktoré sa s tým netentočkovali a tiež si zaobstarali rovno dve deti naraz (ak tu je náhodou takáto mamička a zaujímalo by ju to). A fotila ma Misha. Čo by som Vám ešte tak. AAAA....pekný deň Vám prajem."

Na sociálnej sieti má aj fotografiu so psíkom, na ktorej uvádza, že "kolektív 4 ks žien vás pozdravuje!" Z toho usudzujeme, že narodiť by sa mali dievčatká, hoci kočík je skôr tmavomodrej farby.. Zavádza nás herečka či nie? Ukáže až čas :-)

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:09

Súvisiace položky (podľa značky)