Karel Gott naspieval dojemný duet s dcérkou

Internetom sa šíri nová pieseň Karla Gotta, ktorú naspieval so svojou dcérkou Charlotte Ellou. Je to pieseň o jeho životnom príbehu - otcovi, ktorému sa kráti čas a spieva svojej dcére, že srdcia nezhasínajú. Gott v pesničke spieva, že "niekedy sa už vie, čo Boh chystá a nedajú sa stihnúť všetky miesta... Ale je to dobrák, altruista, veď mi dal teba (dcérku), domov, prístav. A v ňom si ty, celý môj svet... A vieš, srdcia nehasnú... Na všetky z tých ciest svietim ti dál..."

Aj ďalej sa v piesni Gott dojemne spieva: "Už cítim, ako šprintuje čas. Ešte než zaspím, chcem cítiť tvoj hlas.."

Dcérka Charlotte Ella v pesničke bezpochyby preukázala hudobný talent a tiež lásku k svojmu otcovi. Videoklip je prestrihaný ukážkami, ako sa s dcérkou prechádzajú a držia za ruky. 

Pieseň Srdce nehasnou napísal Richard Krajčo (spevák kapely Kryštof), prvýkrát pre niekoho iného ako pre svoju kapelu.  Pieseň bola pripravená v rámci špeciálnej kolekcie hitov populárneho speváka, ktoré vydavateľstvo Supraphon chystá k jeho 80-tim narodeninám. Ani nie 24 hodín po jej zverejnení na YouTube ju videlo obrovské množstvo fanúšikov a obdivovateľov, a za tri dni dosiahla vyše 1 600 000 videní. 

Tu je ich spoločná pieseň: 

 

Naposledy zmenené pondelok, 06 máj 2019 13:44

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.