piatok, 03 máj 2019 13:09

Karel Gott naspieval dojemný duet s dcérkou

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Karel Gott naspieval dojemný duet s dcérkou Foto: videoklip

Internetom sa šíri nová pieseň Karla Gotta, ktorú naspieval so svojou dcérkou Charlotte Ellou. Je to pieseň o jeho životnom príbehu - otcovi, ktorému sa kráti čas a spieva svojej dcére, že srdcia nezhasínajú. Gott v pesničke spieva, že "niekedy sa už vie, čo Boh chystá a nedajú sa stihnúť všetky miesta... Ale je to dobrák, altruista, veď mi dal teba (dcérku), domov, prístav. A v ňom si ty, celý môj svet... A vieš, srdcia nehasnú... Na všetky z tých ciest svietim ti dál..."

Aj ďalej sa v piesni Gott dojemne spieva: "Už cítim, ako šprintuje čas. Ešte než zaspím, chcem cítiť tvoj hlas.."

Dcérka Charlotte Ella v pesničke bezpochyby preukázala hudobný talent a tiež lásku k svojmu otcovi. Videoklip je prestrihaný ukážkami, ako sa s dcérkou prechádzajú a držia za ruky. 

Pieseň Srdce nehasnou napísal Richard Krajčo (spevák kapely Kryštof), prvýkrát pre niekoho iného ako pre svoju kapelu.  Pieseň bola pripravená v rámci špeciálnej kolekcie hitov populárneho speváka, ktoré vydavateľstvo Supraphon chystá k jeho 80-tim narodeninám. Ani nie 24 hodín po jej zverejnení na YouTube ju videlo obrovské množstvo fanúšikov a obdivovateľov, a za tri dni dosiahla vyše 1 600 000 videní. 

Tu je ich spoločná pieseň: 

 

Naposledy zmenené pondelok, 06 máj 2019 13:44


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom