Internetom sa šíri nová pieseň Karla Gotta, ktorú naspieval so svojou dcérkou Charlotte Ellou. Je to pieseň o jeho životnom príbehu - otcovi, ktorému sa kráti čas a spieva svojej dcére, že srdcia nezhasínajú. Gott v pesničke spieva, že "niekedy sa už vie, čo Boh chystá a nedajú sa stihnúť všetky miesta... Ale je to dobrák, altruista, veď mi dal teba (dcérku), domov, prístav. A v ňom si ty, celý môj svet... A vieš, srdcia nehasnú... Na všetky z tých ciest svietim ti dál..."

Viac ako 100-tisíc ľudí hľadá denne vianočné darčeky na poslednú chvíľu na zážitkovo-inšpiračnom portáli Zľavomat.sk. Portál týždeň pre Štedrým dňom vygeneruje polovicu obratu za celý mesiac. Aktuálne Slováci na Zľavomate vo veľkom nakupujú všetko, čo je netradičné a má dlhú platnosť – to znamená dovolenky a zážitky ako napríklad lyžovačky, wellness pobyty, lety lietadlom, virtuálnu realitu či masáže. 

Ako ste slávili s deťmi MDD? U nás sa ma 16_ročná dcéra opýtala, čo jej kúpim k MDD a ja som jej to spätne odpovedala otázkou: "A čo si mi dala ty na Deň matiek?" A bolo ticho. Za to Parišková, Kramárová a Haberová oslavovali v pirátskom štýle. 

Známa herečka Kristínka Farkašová, ktorá čaká dvojičky, sa na sociálnej sieti pochválila, že pre bábätká už kúpila nový kočík aj postieľky. "To je také naozajské, keď má človek naraz kočík a postieľky...resp. človekovia majú naraz kočík a postieľky a také pakšametle bárjaké," napísala.

„Ja nie som hruška ani jablko“, komentoval formu ukladania tuku v tele Michal Hudák. „Ja som jaternica, presnejšie,  jaternica tekvica." Veľký úspech pre svoje zdravie urobil, keď prestal fajčiť. Ako sa starajú o svoje zdravie herecká legenda Mária Kráľovičová, jej kolegyňa Marta Sládečková, herci Michal Hudák a Ján Slezák, či populárne moderátorky Jarmila Lajčáková-Hargašová, Lenka Šoóšová a Jana Hospodárová?

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.