utorok, 02 september 2014 22:15

Existujú vložky s prírodnými výťažkami?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Existujú vložky s prírodnými výťažkami? Foto: dreamstime a Seni

Áno, je množstvo druhov vložiek, ktoré obsahujú niekoľko prírodných prvkov. Spoločnosť Bella má vo svojom sortimente tri druhy takýchto vložiek, pričom každé z nich sú niečím špecifické.

Základnou vlastnosťou všetkých je priedušnosť, zvýšená savosť a rovnomerné rozvádzanie vlhkosti vo vnútri vložky. Ich povrch je pokrytý jemnou vrstvou z netkanej textílie extra soft. Vďaka špeciálnej vlastnosti Odour Stop veľmi účinne zaisťujú pocit sviežosti a pomáhajú neutralizovať intímny zápach. Navyše, línia vložiek Bella Herbs je obohatená o extrakty z bylín verbeny, lipy a skorocelu.

Ak hľadáte ukľudnenie, siahnite po vložkách s extraktmi z verbeny. Verbena je juhoamerická rastlina, ktorej výťažky majú silný protizápalový a protiplesňový účinok. Pri dámskej hygiene pôsobí na reguláciu menštruačného cyklu, upokojuje podráždenia pokožky a má ukľudňujúci účinok na rozmnožovací systém. Jej citrónová vôňa príjemne  upokojuje, bojuje proti bolesti a zmierňuje nervové napätie.

Lipa je jednou z najuznávanejších rastlín v prírodnej medicíne a je oddávna známa pre svoje liečivé vlastnosti. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, zmierňuje svrbenie a pálenie kože. Príjemná a sladká vôňa lipového kvetu osviežuje, čo dodáva hygienickým vložkám Bella Herbs Lipa originalitu. A práve vďaka týmto vlastnostiam sa budete  cítiť sviežo a pohodlne.

Pokiaľ sa cítite v intímnych oblastiach vášho tela nesmierne senzitívna, vyskúšajte  vložky Bella Herbs Skorocel. Výťažky z tejto rastliny sa totiž postarajú aj o tú najcitlivejšiu ženskú pokožku. Vďaka jej upokojujúcemu účinku napomáha predchádzať vzniku zápalov. Skorocel tíši symptómy kožných ochorení a pôsobí preventívne proti vzniku vyrážok. Rovnako ako pri predošlých produktoch má aj tento antibakteriálny účinok..

Ak teda túžite vyskúšať niečo nové a zároveň vyžadujete od svojich vložiek niečo navyše, produkty z rady Bella Herbs budú pre vás ako stvorené. Okrem ultratenkých vložiek sú v ponuke aj tzv. slipové vložky s rovnakými aromatickými vôňami a vlastnosťami. Podrobnejšie informácie o ich vlastnostiach nájdete tu.

Naposledy zmenené utorok, 02 september 2014 22:24


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom