štvrtok, 03 september 2009 11:29

Bolí vás chrbtica a kĺby? DVD ako cvičiť

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Bolí vás chrbtica a kĺby? DVD ako cvičiť sxc.hu

Súbor špeciálnych cvikov na chrbticu a bedrové kĺby pripravili odborníci na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu z Kúpeľov Trenčianske Teplice. Výsledkom je náučné DVD, ktorého tvorcovia sľubujú, že výrazné zlepšenie možno pocítiť už po niekoľkých cvičeniach.

Na DVD sa nachádzajú dva ucelené súbory cvičení. Vybrané cviky sú veľmi jednoduché a sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Prvý súbor tvoria cviky na chrbticu a druhý súbor cviky na bedrové kĺby. Cviky v obidvoch súboroch sú ďalej rozdelené podľa polohy, v ktorej sa jednotlivé skupiny cvikov cvičia - v tureckom sede, v ľahu na chrbte, v ľahu na bruchu a v kľaku.

Kúpele Trenčianske Teplice si totiž na pokrstenie svojho nového DVD „Rozhýbané telo pohne dušou“ pozvali víťazky súťaže MISS Universe 2009 Denisu Mendrejovú, Leu Šindlerovú a Marcelu Ševčíkovú. Tie sa stali krstnými mamami najnovšieho DVD.

Krstné mamy zaželali DVDčku, aby prinieslo radosť a pomohlo všetkým, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta a bedrovými kĺbami, a chcú ich správnym cvičením odstrániť alebo zmierniť. Takisto mu misky.jpgprezieravo zaželali, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí, pretože iba tak si cvičenie podľa neho budú môcť vyskúšať. Na záver Missky popriali jeho tvorcom - Kúpeľom Trenčianske Teplice, aby sa im darilo, pretože len tak budú môcť aj službami naviac pomáhať všetkým tým, ktorí to potrebujú.

Kúpele Trenčianske Teplice pripravili toto DVD z úcty k svojej práci a odborným vedomostiam, ktoré počas mnohých rokov poskytovania služieb v oblasti liečby a prevencie ochorení pohybového ústrojenstva získali, a želajú si, aby poslúžilo čo najväčšiemu počtu ľudí. Preto ho ponúkajú za veľmi priaznivú cenu, za ktorú je originál tohto DVD dostupný naozaj pre každého.

Náučné DVD stojí iba 3,30 Eur a kúpiť sa dá aj na internetovej stránke www.kupele-teplice.sk.

Tlačová správaNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next