utorok, 16 september 2014 18:39

Ultratenké vložky dokážu viac

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: sxc.hu Foto: sxc.hu

Počas svojich dní sa chceme cítiť prirodzene. Neraz sa dostávame v práci alebo súkromí do rôznych situácií, ktoré ovplyvňujú chod nášho každodenného života. Keď však príde menštruácia, zrazu ide všetko o niečo ťažšie. Ale nemusí to tak byť stále.

Ultratenké vložky Bella Perfecta prinášajú dámam vďaka svojim vlastnostiam dokonalú ochranu počas celej doby mesiačikov. A práve tá je pri hygienických vložkách najdôležitejšia. Nepríjemné pocity tak počas menštruácie vystriedajú chvíle voľnosti bez obáv. Prednosťou vložiek Bella Perfecta je jednoznačne ich hrúbka 2mm, vďaka ktorej sú neviditeľné aj pri extrémne priliehavom oblečení. Najdôležitejšia je však výborná savosť vložiek, poistená sofistikovaným systémom rozvádzania vlhkosti. Absorpčné jadro zároveň neutralizuje intímnu vôňu. Pocit istoty posilní stabilná lepiaca páska s bočnými krídelkami, ktorá zabraňuje posúvaniu vložky. Povrchová vrstva, jemná a príjemná na dotyk, zároveň zabezpečí pocit pohodlia po celý deň.

Aby každá z nás bola pripravená na ďalší deň plný povinností a radostí, mali by sme sa počas svojich dní aj dokonale vyspať. V takomto prípade pomôžu predĺžené vložky Bella Perfecta Night. Pokojný spánok na chrbte i na bruchu najmä počas prvých dní zaručí ultraabsorbčná jemná sieťka Silky Drai so systémom mikrokanálikov, ktoré okamžite odvádzajú vlhkosť a zadržujú ju vo vnútri vložky. Takto zabezpečujú dokonalý pocit sucha aj počas noci. Vložky sú priedušné, takže pokožka pod nimi voľne dýcha. Vďaka špeciálnemu SEP systému, ktorý pomocou modrých pásikov umiestnených na okrajoch vložiek udržuje vo vnútri vlhkosť, poskytuje aj dostatočnú ochranu spodnej bielizne hlavne počas noci.

Každá z nás si môže druh svojej ochrany počas svojich dní vybrať. Je veľa dôvodov, prečo sa oplatí siahnuť po ultratenkých vložkách Perfecta. Len 2mm hrubá vrstva dokáže zaručiť perfektnú savosť počas dňa i noci. Vďaka superabsorbentu v jadre vo forme guľôčok sa tekutina zmení na gél a nepretečie. Aj preto majú ultratenké vložky Perfecta omnoho väčšiu vstrebávaciu schopnosť ako klasické buničité.

Naposledy zmenené utorok, 16 september 2014 19:43


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako postupovať pri zavádzaní prvých príkrmov?

Ako postupovať pri zavádzan…

Vývojovým míľnikom u dieťatka je aj zavádzanie prvých príkrmov. Pre mnohé mamičky, najmä prvorodičky môže byť...

Prev Next