Bolí vás chrbtica a kĺby? Pomôcť vám môže DVD ako cvičiť

Súbor špeciálnych cvikov na chrbticu a bedrové kĺby pripravili odborníci na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu z Kúpeľov Trenčianske Teplice. Výsledkom je náučné DVD, ktorého tvorcovia sľubujú, že výrazné zlepšenie možno pocítiť už po niekoľkých cvičeniach.

 Na DVD sa nachádzajú dva ucelené súbory cvičení. Vybrané cviky sú veľmi jednoduché a sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Prvý súbor tvoria cviky na chrbticu a druhý súbor cviky na bedrové kĺby. Cviky v obidvoch súboroch sú ďalej rozdelené podľa polohy, v ktorej sa jednotlivé skupiny cvikov cvičia - v tureckom sede, v ľahu na chrbte, v ľahu na bruchu a v kľaku.

Kúpele Trenčianske Teplice si totiž na pokrstenie svojho nového DVD „Rozhýbané telo pohne dušou“ pozvali víťazky súťaže MISS Universe 2009 Denisu Mendrejovú, Leu Šindlerovú a Marcelu Ševčíkovú. Tie sa stali krstnými mamami najnovšieho DVD.

Krstné mamy zaželali DVDčku, aby prinieslo radosť a pomohlo všetkým, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta a bedrovými kĺbami, a chcú ich správnym cvičením odstrániť alebo zmierniť. Takisto mu prezieravo zaželali, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí, pretože iba tak si cvičenie podľa neho budú môcť vyskúšať. Na záver Missky popriali jeho tvorcom - Kúpeľom Trenčianske Teplice, aby sa im darilo, pretože len tak budú môcť aj službami naviac pomáhať všetkým tým, ktorí to potrebujú.

Kúpele Trenčianske Teplice pripravili toto DVD z úcty k svojej práci a odborným vedomostiam, ktoré počas mnohých rokov poskytovania služieb v oblasti liečby a prevencie ochorení pohybového ústrojenstva získali, a želajú si, aby poslúžilo čo najväčšiemu počtu ľudí. Preto ho ponúkajú za veľmi priaznivú cenu, za ktorú je originál tohto DVD dostupný naozaj pre každého.

Náučné DVD stojí iba 3,30 Eur a kúpiť sa dá aj na internetovej stránke www.kupele-teplice.sk.

Naposledy zmenené nedeľa, 27 júl 2014 22:40

Zdieľajte článok

Označené v



Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.