"Môj manžel je rádiológ, takže každý rok po svojej mamografii mu dám pozrieť snímky svojich prsníkov na druhú rýchlu kontrolu," hovorí Hollee Actman Becker, blogerka, spisovateľka a matka. Táto blogerka zobrazila pomocou nákresov od inej blogerky každú fázu života prsníka, od jednej životnej fázy ku druhej, vo veselých ilustráciách. Všetko sa  to začalo po poslednej mamografii.

Black Friday, výpredajový sviatok, pripadá tento rok na 24. novembra a už tradične spúšťa predvianočný nákupný ošiaľ. Či už toto obdobie zvládate s prehľadom alebo vám prináša množstvo stresu, máme pre vás niekoľko tipov ako znížiť nápor na vašu peňaženku. A práve Black Friday je vynikajúcou príležitosťou na výhodnú kúpu darčekov pre vašich najbližších. 

Aj vy nechávate v supermarketoch viac peňazí, ako by ste chceli? Zmeňte spôsob, akým nakupujete a nielenže ušetríte, ale nakúpite všetko, čo naozaj potrebujete. 

Skupina Geis patrí na slovenskom logistickom trhu k popredným spoločnostiam, ktoré zabezpečujú logistický full-servis. Profesionálnu balíkovú službu spoločnosť poskytuje v segmente B2B a B2C, vrátane siete výdajných miest pre balíky z e-shopov - Geis point so všetkými požadovanými e-commerce službami, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné doručenie a maximálnu spokojnosť zákazníkov: 

Spoločnosť KIKA Nábytok s.r.o. sa rozrastá o novú predajňu, ktorá pribudne v rámci obchodného centra OC Nitra. Príďte na slávnostné otvorenie a získajte poukaz na nákup. Slávnostné otvorenie pobočky za účasti Miriam Šmahel Kalisovej bude sprevádzané bohatým programom a radou špeciálnych predajných akcií a zľavových ponúk. 

Kam ten svet speje? Poviete si možno mnohí pri zhliadnutí tohto videa. Je to proste tak, svet sa mení a to čo nám možno príde šialené, sa možno o pár rokov uchytí ako módny hit. V každom prípade, nám sa topánky na podpätkoch pre dojčatá (áno, dojčatá!), nepáčia a určite neprispievajú ani k zdravému vývoju nožičiek. 

Letné sezónne výpredaje ponúkajú jedinečnú príležitosť obohatiť svoj šatník o kvalitné kúsky za výhodnú cenu. Viete, že okrem tovaru kúpeného v zľave môžete dostať späť aj časť minutých peňazí a tým nakúpiť ešte výhodnejšie?
Čo k tomu potrebujete? Stačí byť držiteľom cashback karty, čo je vernostná karta, ktorú preukážete pri platení v obchode alebo použijete v e-shope.  

Zaujíma vás, koľko bude v dospelosti merať váš syn alebo dcéra? Nevieme to síce určiť s absolútnou presnosťou, no na stanovenie približnej výšky vám postačí jednoduchý výpočet!

 Všade boli, všetko vedia. Syndróm supermamy síce nenájdete v žiadnej lekárskej príručke, no ak s ním trpíte, dokáže vám poriadne skomplikovať život!

Aj vy máte niekedy zo školy nočné mory? V sne vás prenasleduje učiteľ, ktorý vám veľmi ukrivdil. No verte, že neraz ani učiteľ, ktorý vám ukrivdil, nemôže dobre spať. A tak mu neostáva nič iné, len sa ospravedlniť!

Strana 1 z 6

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: