Päť registrovaných užívateľov s najväčším množstvom pridaných receptov vyhráva balíček Kečupov so stéviou v hodnote 30 eur.

Súťaž o 5 balíčkov kečupov Spak so stéviou po 30 eur bude prebiehať ešte tri dni - do 17.4. Mnohí z vás sa nás pýtate na aktuálne poradie, pretože chcete vedieť, na akom mieste sa umiestnili. Podotýkame, že pri každom recepte je uvedené, kto ktorý recept pridal.

Vieme, že máte radi súťaže a tak sme jednu pre vás opäť pripravili. Tentokrát je súťaž "jedlá" a chutná. Súťažíme totiž o 5 balíčkov v hodnote 30 eur o kečupy so stéviou od firmy Spak.

Súťaž o kupóny na Brumíkovu lyžiarsku školu, lístok na vlak i parfémy, bola ukončená. Výhercovia sú známi, ceny odoslané alebo pripravené na odoslanie. Výhercom gratulujeme a budeme radi, ak nám zašlú fotografie so svojim darom :-) A kto vyhral?

Po Vianočnej lotérii sme pre vás opäť pripravili súťaž. Tentokrát budeme hrať o kurzy v Brumíkovej lyžiarskej akadémii a tiež o dva parfémy. Prvý darček bude skvele využiteľný na prázdniny, druhý zase na blížiaceho sa Valentína. Idete súťažiť?

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...